Neyzen Tevfik Sözleri 
Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de bu yüzden hayattan tatlı almaya bak çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de bu yüzden hayattan tatlı almaya bak çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.


Yorum Yaz

"Neyzen Tevfik - Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de bu yüzden hayattan tatlı almaya bak çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Neyzen Tevfik - Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir içmesen de bu yüzden hayattan tatlı almaya bak çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 2 yorum yapılmıştır.

Ceylin ??
02.01.2019

Çok güzel bir söz bunu hakkımda ya ekleyeceğim.

Burak Sabri
23.11.2016

Çok güzel bir az olmus.

Diğer Neyzen Tevfik Sözleri

 • Izdırabın sonu yok sanma, bu alem de geçer ömri fani gibidir, gün de geçer, dem de geçer gam karar eyliyemez handei hurrem de geçer devri şadi de geçer, gussai matem de geçer gece gündüz yok olur, anıdem adem de geçer.

  Neyzen Tevfik

 • Gel dese de bakma nakes aşına bir fırsat arar da kakar başına.

  Neyzen Tevfik

 • İyi bak kabına, olmasın delik, boşuna taşırsın ,gider gündelik. Anında olmalı, ettiğin iyilik, alem duysun diye, inayet etme.

  Neyzen Tevfik

 • Hayat üç buçukla dört arasındadır; ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.

  Neyzen Tevfik

 • Farkı yoktur aşıkların sağırdan.

  Neyzen Tevfik

 • Öleceğiz birgün, gömecekler. Bikaç gün övecekler, sonra kalan malını bölecekler; hatta memnun kalmayıp üstüne birde sövecekler.

  Neyzen Tevfik

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.