Galatasaray Sözleri 
Bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım ne efes ne ülker ne de telekom haydi bastır cimbombom sensin şampiyon (gs cafe crown). Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım ne efes ne ülker ne de telekom haydi bastır cimbombom sensin şampiyon (gs cafe crown).


Yorum Yaz

"Galatasaray - Bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım ne efes ne ülker ne de telekom haydi bastır cimbombom sensin şampiyon (gs cafe crown)." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Galatasaray - Bu sene baskette tarih yazalım kupaları şirketlere bırakmayalım ne efes ne ülker ne de telekom haydi bastır cimbombom sensin şampiyon (gs cafe crown)." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Galatasaray Sözleri

 • Seviyorum seni ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi galatasarayy lalalaylaylaylalaylalay | galatasarayy fenerbahçe'nin a... Koyar.

  Galatasaray

 • Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı galatasaray!

  Galatasaray

 • Güle güle hoşçakal sevgilim sen olmasan bile geçer bu günlerim sarıyla kırmızı tek vazgeçilmezim cimbombomum benim.

  Galatasaray

 • Cimbombom diyerek sana yüz koyduk sarının yanına kırmızı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk cimbombom sen bizim herşeyimizsin! (omuz omuza yapılırken 10'dan geriye sayılır ve başlanır).

  Galatasaray

 • Kapalı tribünde karılar kızlar şimdi sakso zamanı dişi kartallar g. Toğlanı çarşı duyuyor musun? ananı s..... K galatasaray beşiktaş ananı s..... Ye geldik beşiktaş g. Tünden kan almaya geldik çarşıya tecavüz etmeye geldik beşiktaş ananı s..... Ye geldik beşiktaş!

  Galatasaray

 • Cimbombomum sensiz, yaşamak çok zor inan bir tek seni sevdik, gerisi harbiden yalan.. Lalala laylaylay saldır galatasaray!

  Galatasaray

 • Sen varya sen başımın tacı gözümün bebeği ben varya ben deplasman yolunda elimde sigara tek dileğim koyalım fenere koyalım kartala şampiyon olalım!

  Galatasaray

 • Hani o hastaneye taşındığınız günler hani o ceylan gibi kaçtığınız seneler hani sarı-lacivert formalı g*tverenler *rospu ç*cuğuuu genç fenerbahçeliler.

  Galatasaray

 • İnleyen nağmeler ruhumu sardııı bir rüyaki orda hep şarkılar vardııı... Uçan kuşlar martılaaar siyah-beyaz oğlanlar cimbombom'a domalırlar !

  Galatasaray

 • Nasıl kestin o mubarek sakalı, nasıl vurdun amerikayı? usame baba bize kıyak yapsana kadıköyü bombalasana ! layla lay la lay la lay.

  Galatasaray

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.