Galatasaray Sözleri 
Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı galatasaray! Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı galatasaray!


Yorum Yaz

"Galatasaray - Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı galatasaray!" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Galatasaray - Çocukluk aşkımsın sen ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi sevdanın uğruna terkettim herşeyi hayatın anlamı galatasaray!" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 9 yorum yapılmıştır.

veda yılmaz
17.01.2023

bu galatasaraya aşık olmam normal mi

Cimbomluyum İşte
13.01.2019

Çocukluğumdan beri aşığım sana galatasaray!!!.

Cimbomluyum İşte
13.01.2019

Çocukluğumdan beri aşığım sana galatasaray!!!.

Xxgalatasarayxx
05.01.2019

Sen ilk göz arımsın.

Eylül Bulut
14.12.2017

Çocukluk aşkımla sevgiliyiz bizde.

Bekir Sefa Güneş
06.12.2017

Sınıfta bjklilere söylicem bunu.

Runya
11.05.2016

Çocukluk aşkımsın ilk göz ağrımsın kimseyi kimseyi sevmedim senin gibi lay lay lay lay lay lay lay =yaşa cimbombom=.

Burak Gökçen
17.05.2014

Süper çocukluk aşkımsın.

Nehirsu Karataş
25.02.2014

Koçumsun galatasaray seni ölene kadar çok sevicem.

Diğer Galatasaray Sözleri

 • Seviyorum seni ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi galatasarayy lalalaylaylaylalaylalay | galatasarayy fenerbahçe'nin a... Koyar.

  Galatasaray

 • Güle güle hoşçakal sevgilim sen olmasan bile geçer bu günlerim sarıyla kırmızı tek vazgeçilmezim cimbombomum benim.

  Galatasaray

 • Cimbombom diyerek sana yüz koyduk sarının yanına kırmızı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk cimbombom sen bizim herşeyimizsin! (omuz omuza yapılırken 10'dan geriye sayılır ve başlanır).

  Galatasaray

 • Kapalı tribünde karılar kızlar şimdi sakso zamanı dişi kartallar g. Toğlanı çarşı duyuyor musun? ananı s..... K galatasaray beşiktaş ananı s..... Ye geldik beşiktaş g. Tünden kan almaya geldik çarşıya tecavüz etmeye geldik beşiktaş ananı s..... Ye geldik beşiktaş!

  Galatasaray

 • Cimbombomum sensiz, yaşamak çok zor inan bir tek seni sevdik, gerisi harbiden yalan.. Lalala laylaylay saldır galatasaray!

  Galatasaray

 • Sen varya sen başımın tacı gözümün bebeği ben varya ben deplasman yolunda elimde sigara tek dileğim koyalım fenere koyalım kartala şampiyon olalım!

  Galatasaray

 • Hani o hastaneye taşındığınız günler hani o ceylan gibi kaçtığınız seneler hani sarı-lacivert formalı g*tverenler *rospu ç*cuğuuu genç fenerbahçeliler.

  Galatasaray

 • İnleyen nağmeler ruhumu sardııı bir rüyaki orda hep şarkılar vardııı... Uçan kuşlar martılaaar siyah-beyaz oğlanlar cimbombom'a domalırlar !

  Galatasaray

 • Nasıl kestin o mubarek sakalı, nasıl vurdun amerikayı? usame baba bize kıyak yapsana kadıköyü bombalasana ! layla lay la lay la lay.

  Galatasaray

 • Koşalım zaferlere, bu büyük taraftarla, koyalım beşiktaşa kanaryaya,bekler bizi kupalar nice şampiyonluklar, haydi bastır şanlı galatasaray... Lay la lay la layla laylay.

  Galatasaray

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.