Peter Abelard Sözleri

Bu sayfada Peter Abelard ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Peter Abelard sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Peter Abelard ile ilgili toplam 5 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Peter Abelard ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Peter Abelard

  Ayrılık sevdanın türbesidir.

  Tek Oku

 • Peter Abelard

  Bilgelik için tek anahtar devamlı soru sormaktır. Şüphe ederek bir araştırmaya başlarız. Araştırmakla da doğruya ulaşırız.

  Tek Oku

 • Peter Abelard

  Dil akıl tarafından yaratılmıştır ve aklı yaratır.

  Tek Oku

 • Peter Abelard

  Dünyada herkes en büyük acıyı kendilerinin çekmiş olduklarını sanırlar, oysa bilmezler ki hayatta en büyük acıyı ben çekmişimdir.

  Tek Oku

 • Peter Abelard

  Felsefe inanılanın inanılmaya değer olup olmadığını araştırmaktır.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.