Hz. Nuh Sözleri

Bu sayfada Hz. Nuh ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Hz. Nuh sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Hz. Nuh ile ilgili toplam 3 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Hz. Nuh ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Hz. Nuh

  Ey oğlum! kalbinde zerre miktar rahmetten ümit kesmiş olarak da kabre girme! çünkü sapıklığa düşmüş kimseden başkası, allah'ın rahmetinden ümit kesmez.

  Tek Oku

 • Hz. Nuh

  Ey oğlum! kalbinde zerre miktar şirk olduğu halde kabre girme! çünkü allah'ın huzuruna müşrik olarak gelen kimse için bir delil yoktur.

  Tek Oku

 • Hz. Nuh

  Oğlum! kalbinde zerre miktar kibir bulunduğu halde de kabre girme! çünkü kibriya ve büyüklük yüce allah'ın ridasıdır ridası hakkında çekişen kimseye allah gazap eder.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.