Ece Temelkuran Sözleri

Bu sayfada Ece Temelkuran ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Ece Temelkuran sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Ece Temelkuran ile ilgili toplam 158 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Ece Temelkuran ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Ece Temelkuran

  "Pek sayılmaz Sevgi'm" Bir harfle öldürebilir bir insan bir insanı. Tek bir "m" harfiyle demek. Omurgasını üzerinde hiç et kalmadan çıkarabilir!

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  ...Fakat sonuna kadar kırsan da zebanileri, giden bir melek geri gelir mi?

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Acaba ölsem beni daha mı çok severler belki?

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Acı mühim değil, umut yoruyor insanı.   

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Acı, kendi kendine hikmet yumurtlamıyor.

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Ağzımın sözcükleriyle konuşuyordum, kalbiminkiler boğularak siniyordu.

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Ahlaksızlık sevişmekle ilgili bir şey değildir çünkü, merhametsizlikle ilgilidir daha ziyade. Kayda Geçsin. 

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Aklını, böyle serbest bıraktığında, öyle bırakacak zamanı bulduğunda, günlerden bir gün hiçbir şey günü olduğunda, bırakabilirsen yani aklını öylece, göreceksin ki gitmek istediği yere gidecek fikrin.

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Amira, bize kadınları nasıl seveceğimizi anlatan bir kitap lazım.Yoksa hep böyle şapşal ve kavruk kalacağız.Bize kadınların nefesini genişletecek, o nefesin rüzgarına yelken açmamızı öğretecek bir kitap lazım.Yoksa ne kadar sevilsek tamir olmayız.

  Tek Oku

 • Ece Temelkuran

  Anladım ki Hrant öldüğünde nasıl Türkler için bir çatlak açıldıysa Ermeni meselesinde, diaspora için de aynı çatlak Hrant için yürüyen ve ağlayan 100 bin Türk'ü gördüklerinde açılmıştı. Bu çatlak Türkiye için ne kadar tehlikeli ise diaspora için de o kadar tehlikeliydi. Hrant nasıl sokaktaki insan için "hain Ermeni" imgesini yerle bir ettiyse cenazesi de diaspora için "korkunç Türk" imgesini parçalıyordu.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.