Denizlispor Sözleri

Bu sayfada Denizlispor ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Denizlispor sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Denizlispor ile ilgili toplam 5 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Denizlispor ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Denizlispor

  66'da doğdu bu renkler taparcasına sevdi bu kalpler sizi sevmekte çok haklıyız biz sapına kadar denizliliyiz!!!

  Tek Oku

 • Denizlispor

  Horozigo'm benim, biricik sevgilim, söyle senden başka kimim var benim? seninle ağlarım, seninle gülerim, söyle senden başka kimim var benim?

  Tek Oku

 • Denizlispor

  Horozigom sen çok yaşa. Canım feda olsun sana. Hiçbir şeye değişilmez. Sevdik seni bu dünyada. Lay lay lay lay lay lay la.

  Tek Oku

 • Denizlispor

  Seviyorum seni / ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi / geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi / lalalaylaylaylalaylalay.

  Tek Oku

 • Denizlispor

  Yeşil, siyah en büyük horoz.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.