Al Capone Sözleri

Bu sayfada Al Capone ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Al Capone sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Al Capone ile ilgili toplam 7 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Al Capone ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Al Capone

  Ayağımda ayakkabım yok diye üzülürdüm hep,yolda giderken ayağı olmayan bir adam gördüm ve onun için bu haldeyim.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Çocukken her aksam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün tanrı'nın çalısma tarzının bu olmadıgını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her aksam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Git dediğinde gidip, gel dediğinde gelmemi mi bekliyorsun ? ben hayatın önünde eğilmedim ki, senin karşında eğileyim.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Güzel bir sözle alabileceğinizden daha fazlasını, güzel bir söz ve bir silah ile alabilirsiniz.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Tatlı dil ve bir tabanca yalnızca tatlı dilden daha etkilidir.

  Tek Oku

 • Al Capone

  Zararın neresinden dönersen dön, dönek derler.

  Tek Oku

İsim Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.