Ahmet Arif Sözleri

Bu sayfada Ahmet Arif ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. Ahmet Arif sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada Ahmet Arif ile ilgili toplam 6 söz yer almaktadır. Sitemize siz de Ahmet Arif ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • Ahmet Arif

  Düşün! uzay çağında bir ayağımız, ham çarık, kıl çorapta olsa da biri, düşün, olasılık, atom fiziği,ve bizi biz eden amansız sevda.

  Tek Oku

 • Ahmet Arif

  Evet, bu korkusuzluğu, soya çekim yasalarından çok, devrimci öğreti, devrimci bilinç ve kavga koşullarına borçluyum.

  Tek Oku

 • Ahmet Arif

  İçmek! gözlerinde içmek ayışığını. Varmak! gözlerinde varmak can tılsımına. Gözlerin hani?

  Tek Oku

 • Ahmet Arif

  Ne alnımızda bir ayıp, ne koltuk altında saklı haçımız. Biz bu halkı sevdik ve bu ülkeyi. İşte bağışlanmaz korkunç suçumuz.

  Tek Oku

 • Ahmet Arif

  Vurulmuşum düşüm, gecelerden kara. Bir hayra yoranım çıkmaz canım alırlar ecelsiz, sığdıramam kitaplara.

  Tek Oku

 • Ahmet Arif

  Vurulsam kaybolsam derim çırılçıplak bir kavgada, erkekçe olsun isterim, dostluk da, düşmanlık da.

  Tek Oku

İsim Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.