30 Ağustos Sözleri Sözleri

Bu sayfada 30 Ağustos Sözleri ile ilgili tüm dünyaya damga vurmuş en popüler ve çok beğeneceğiniz sözler yer almaktadır. 30 Ağustos Sözleri sözlerini okumanın yanında sözleri favorilerinize ekleyebilir ve yorumlar yaparak sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu sayfada 30 Ağustos Sözleri ile ilgili toplam 10 söz yer almaktadır. Sitemize siz de 30 Ağustos Sözleri ile ilgili söz ekleyebilir öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitemiz ve sayfamız hakkında eleştiride bulunmak ya da sitemize güzel sözler eklemek isterseniz bize yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz. .


 • 30 Ağustos Sözleri

  30 ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Biz türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Gençler! geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz. Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız. Ey yükselen yeni kuşak! cumhuriyeti biz kurduk, o’nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Memleketimizi esir etmek istiyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Ne biz ne de her kıtada yaşamakta olan tutsak ve mazlum ulusları bundan sonra tutamayacaksınız. Mustafa kemal ve türkler ki, kendileri için hazırlanan tabutu yayılmacıların başına geçirmişlerdir. Şimdi dünyada başlarına tabutlar geçirilecek başkaları da benzer sonuçlara hazırlanmalıdırlar.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Türk neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer türk neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Türkiye orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa kemal’in utkusu, dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır.

  Tek Oku

 • 30 Ağustos Sözleri

  Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım” diyebilenindir.

  Tek Oku

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.