Kürtçe Atasözleri Sözleri 
Zılam kahnîya pîrek birka, go birk şikestî bê av xwe têda na girê. - erkek bir kaynaksa kadın bir havuzdur, havuz çatlaksa kaynaktan gelen su birikmez. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Zılam kahnîya pîrek birka, go birk şikestî bê av xwe têda na girê. - erkek bir kaynaksa kadın bir havuzdur, havuz çatlaksa kaynaktan gelen su birikmez.


Yorum Yaz

"Kürtçe Atasözleri - Zılam kahnîya pîrek birka, go birk şikestî bê av xwe têda na girê. - erkek bir kaynaksa kadın bir havuzdur, havuz çatlaksa kaynaktan gelen su birikmez." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Kürtçe Atasözleri - Zılam kahnîya pîrek birka, go birk şikestî bê av xwe têda na girê. - erkek bir kaynaksa kadın bir havuzdur, havuz çatlaksa kaynaktan gelen su birikmez." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Kürtçe Atasözleri Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.