Lokman Hekim Sözleri 
Zikir ve duadan bir an olsun bile gafil kalma aksi takdirde etrafımızda dolaşan habis ruhlara mahkum olursun. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Zikir ve duadan bir an olsun bile gafil kalma aksi takdirde etrafımızda dolaşan habis ruhlara mahkum olursun.


Yorum Yaz

"Lokman Hekim - Zikir ve duadan bir an olsun bile gafil kalma aksi takdirde etrafımızda dolaşan habis ruhlara mahkum olursun." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Lokman Hekim - Zikir ve duadan bir an olsun bile gafil kalma aksi takdirde etrafımızda dolaşan habis ruhlara mahkum olursun." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Lokman Hekim Sözleri

 • Başkalarının evlerinde olduğun zaman gözlerini evlerindeki eşyalardan kapat, kapı pencereden sakın çünkü bu, kötü hisleri hane halkında veya sende uyarır, önüne geçemezsin.

  Lokman Hekim

 • Yemek, içmekte boğazına zarar verecek şeylerden koru.

  Lokman Hekim

 • Badet esnasında yahut günah işlemek arzusu anlarında kalbini vesveseden koru, müdaafasına kalkışma, hislerini hayra yönelt.

  Lokman Hekim

 • Lokman hekim'e: bilgeliğini kimlerden aldın? diye sorduklarında: körlerden, cevabını vermiş. Çünkü onlar, yoklamadan adım atmazlar.

  Lokman Hekim

 • Başkasına nasihat vermeden önce kendin o tavsiye edeceğin şeyi önce kendin yap kendi ölçüne göre söz söyle herkesin hakkına riayet et.

  Lokman Hekim

 • Bir cemaatta bulunduğun zaman dilini faydasız söz söylemekten sakındır çünkü dil insanı ipe götürür.

  Lokman Hekim

 • Başkalarının sana yaptıkları fenalıkları unut amma senin onlara yaptığın fenalıkları asla unutma onu tekrar iyilik yapmakla bertaraf etmeye çalış 1 ey oğulcağızım,ciğerparem!allah’ı tanı,ona hiçbir şeyi ortak koşma.

  Lokman Hekim

 • Arkadaşlarına yapmış olduğun iyilikleri unut onlardan teşekkür bekleme mükafatı allah?tan bekle emellerini o?nun ihsanına bağla.

  Lokman Hekim

 • Ölümü hiçbir an unutma ve ondan korkma hayırlılar için ölüm üstün mükafattır öyle ise ölüme hazırlan.

  Lokman Hekim

 • Oğulcuğum! konuştuğum için pişman olmuşumdur ama sustuğum için asla pişman olmadım.

  Lokman Hekim

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.