Recep Tayyip Erdoğan Sözleri 
Türkiye’nin yarınında artık kemalizme ve kemalizm benzeri rejimlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, islam’ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir. Ben islam’ı devlet planı içinde düşü. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Türkiye’nin yarınında artık kemalizme ve kemalizm benzeri rejimlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, islam’ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir. Ben islam’ı devlet planı içinde düşü.


Yorum Yaz

"Recep Tayyip Erdoğan - Türkiye’nin yarınında artık kemalizme ve kemalizm benzeri rejimlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, islam’ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir. Ben islam’ı devlet planı içinde düşü." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Recep Tayyip Erdoğan - Türkiye’nin yarınında artık kemalizme ve kemalizm benzeri rejimlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, islam’ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir. Ben islam’ı devlet planı içinde düşü." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Recep Tayyip Erdoğan Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.