Harbi Sözler Sözleri 
Senin önünde parlak bir ayna gibi durduğumda, içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki ” seni seviyorum… ” oysa aslında sevdiğin içimdeki kendindir…. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Senin önünde parlak bir ayna gibi durduğumda, içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki ” seni seviyorum… ” oysa aslında sevdiğin içimdeki kendindir….


Yorum Yaz

"Harbi Sözler - Senin önünde parlak bir ayna gibi durduğumda, içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki ” seni seviyorum… ” oysa aslında sevdiğin içimdeki kendindir…." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Harbi Sözler - Senin önünde parlak bir ayna gibi durduğumda, içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki ” seni seviyorum… ” oysa aslında sevdiğin içimdeki kendindir…." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Harbi Sözler Sözleri

 • Her sarnıç küflü bir yağmuru her sevda bir ayrılığı yaşar… yor beni hayat kendimi anlatamadıysam sana yor beni….

  Harbi Sözler

 • Bir süre sonra bir eli tutmakla bir ruhu zincirlemek arasındaki ince farkı öğrenirsin ve her şeyi bugünü düşünerek yapmayıda öğrenirsin çünkü yarınla ilgili her şey belirsizdir bu yüzden başka birisinin sana çiçek getirmesini beklemeden kendini bahçeni yarat ve kendi ruhunu kendin süsle….

  Harbi Sözler

 • Seni seviyorum ağır cümledir herkese söylenmez bazen yıllarca aranır bazen yıllarca beklenir o bir çift söz için dili yakar, dudağı yakar bedeni kavurur, lime lime eder velhasıl yürek işidir bir ömür pahasına bir defa söylenir….

  Harbi Sözler

 • Hayat çatlak bardaktaki suya benzer içsende tükenir içmesende bu yüzden hayattan tat almaya bak çünkü yaşasanda bitecek yaşamasanda….

  Harbi Sözler

 • Sesine mevsimler eğilsin gözlerine baharlar ağlasın sen sevmesini bilene en güzel armağansın değerini bilemeyenler kaybettiklerine yansın….

  Harbi Sözler

 • Bırak güneş doğsun bırak dünya haine kalsın bırak yalancının değirmeni dönsün amaa, yaşamayı bırakma sen yaşa ki; alem güzel görsün….

  Harbi Sözler

 • Hayat cesur olmaktır biraz hayat tavır koymaktır biraz fedakar olmazsan, yürekten yanmazsan duyguların adı sevda olmaz….

  Harbi Sözler

 • Dostluk dediğin matematiksel olmalı sevinci çarpmalı, üzüntüyü bölmeli geçmişi çıkarmalı, geleceği toplamalı dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı….

  Harbi Sözler

 • Bir umutsa yaşamak ve özlem duymak kanıtıysa sevdaların bir buse yolluyorum sana özlemlerine ilaç, yarınlarına umut sen istersen beni yine unut….

  Harbi Sözler

 • Her şeye rağmen korkutmasın seni bu sevdanın ateşi her yangın önce başladığı yeri yakar sana küçük kendime büyük gelen yüreğimde yıllar geçsede senin adın yazar ve bil ki sevdiğim uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever, seni sevdikçe yaşar….

  Harbi Sözler

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.