Süleyman Demirel Sözleri 
Sana ne? tasası sana mı düştü? sen mi talipsin? sana vermem ister misin? kime vereceksem vereceğim, verince görürsünüz! bu böyle olmaz, biraz sabretmesini öğrenin! ( 28 şubat süreci'nde hükümeti kurma görevini kime vereceği konusunda soru sormak gafletind. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Sana ne? tasası sana mı düştü? sen mi talipsin? sana vermem ister misin? kime vereceksem vereceğim, verince görürsünüz! bu böyle olmaz, biraz sabretmesini öğrenin! ( 28 şubat süreci'nde hükümeti kurma görevini kime vereceği konusunda soru sormak gafletind.


Yorum Yaz

"Süleyman Demirel - Sana ne? tasası sana mı düştü? sen mi talipsin? sana vermem ister misin? kime vereceksem vereceğim, verince görürsünüz! bu böyle olmaz, biraz sabretmesini öğrenin! ( 28 şubat süreci'nde hükümeti kurma görevini kime vereceği konusunda soru sormak gafletind." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Süleyman Demirel - Sana ne? tasası sana mı düştü? sen mi talipsin? sana vermem ister misin? kime vereceksem vereceğim, verince görürsünüz! bu böyle olmaz, biraz sabretmesini öğrenin! ( 28 şubat süreci'nde hükümeti kurma görevini kime vereceği konusunda soru sormak gafletind." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Süleyman Demirel Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.