Batman Dönüyor Sözleri 
Penguen ve catwoman arasında geçen ilginç diyalog catwoman batman’i yok etmek için penguen ile güç birliğine gitmek istiyor. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Penguen ve catwoman arasında geçen ilginç diyalog catwoman batman’i yok etmek için penguen ile güç birliğine gitmek istiyor.


Yorum Yaz

"Batman Dönüyor - Penguen ve catwoman arasında geçen ilginç diyalog catwoman batman’i yok etmek için penguen ile güç birliğine gitmek istiyor." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Batman Dönüyor - Penguen ve catwoman arasında geçen ilginç diyalog catwoman batman’i yok etmek için penguen ile güç birliğine gitmek istiyor." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Batman Dönüyor Sözleri

 • Penguen: kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorum!bu kokuşmuş şehirle….

  Batman Dönüyor

 • Ve sen bruce wayne…niye batman kılığına girdin?

  Batman Dönüyor

 • Beni kıskanıyorsun, çünkü ben hakiki bir ucubeyim! sense maske takmak zorundasın!

  Batman Dönüyor

 • Penguen : madem bana saygı göstermediler ben de onları doğrarım!

  Batman Dönüyor

 • Gotham’ın geleceği parlak çocuklarını daha büyümeden yok etmek…çok iyi olacak. Onları buraya nasıl toplayacağımı sorarsan…”penguenli köyün kavalcısı” hikayesi.

  Batman Dönüyor

 • Catwoman: beni bu hafta öldüren ikinci adamsın. Ama daha yedi canım var.

  Batman Dönüyor

 • Esas normal kabul edilen erkekler kadınları hayal kırıklığına uğratır. Manyaklar beni korkutmaz. Hiç değilse deli gömleğiyle bağlılar.

  Batman Dönüyor

 • Gerçeğin iki yüzü vardır….

  Batman Dönüyor

 • Belediye başkanlığına adaylığını açıkladığı sırada penguen’in yanına yaklaşan genç bir bayan ile arasında geçen diyalog: bir gencin örnek alabileceği en sıkı kişisiniz bay cobblepot. -sen de örnek adamın sahip olabileceği en azgın gençsin.

  Batman Dönüyor

 • İki güvenlik görevlisi alışveriş mağazasına gizlice giren ‘ catwoman ”ı gördüklerinde şaşırarak: güvenlik 1-bu da kim? güvenlik 2-bu da ne? güvenlik 2-ateş mi etsem, aşık mı olsam, bilemiyorum. Catwoman - zavallılar. Silahlarınız ile cinsel organlarınızın.

  Batman Dönüyor

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.