Ece Temelkuran Sözleri 
Pek sayılmaz Sevgi'm Bir harfle öldürebilir bir insan bir insanı. Tek bir m harfiyle demek. Omurgasını üzerinde hiç et kalmadan çıkarabilir!

Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

"Pek sayılmaz Sevgi'm" Bir harfle öldürebilir bir insan bir insanı. Tek bir "m" harfiyle demek. Omurgasını üzerinde hiç et kalmadan çıkarabilir!


Yorum Yaz

"Ece Temelkuran - "Pek sayılmaz Sevgi'm" Bir harfle öldürebilir bir insan bir insanı. Tek bir "m" harfiyle demek. Omurgasını üzerinde hiç et kalmadan çıkarabilir! " hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Ece Temelkuran - "Pek sayılmaz Sevgi'm" Bir harfle öldürebilir bir insan bir insanı. Tek bir "m" harfiyle demek. Omurgasını üzerinde hiç et kalmadan çıkarabilir! " Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 3 yorum yapılmıştır.

Svetlanandw
03.07.2023

urenrjrjkvnm

poliyay
05.01.2021

???????? seo ????????? ??????????? ?????, ???????? ?????? ?? ??????????? ????? ?? ???? ????????? ???????? ?? ?????? ?????????? ? ????? ????? [b]pokras7777[/b]????????? ????? ??? ???? .??? ?? ???????? ???? ???????? ?????? ????? ???? ??? ??????

Williamhenia
15.12.2020

????????????? - ????? ?????????, ?????? ???????? ????. ????? ?? ?????? - ?? ???????, ? ?????? ????? ????????. ??????? ?????????, ???????? ?????? ?????? ?????? ???????, ?????? ??? ?????????? ?????? ???-???? ???????? ????? ?????? ??? ?????? ??????????

Diğer Ece Temelkuran Sözleri

 • Hayat, komik olmaya çalıştıkça zavallılaşan bir şaka şimdi..

  Ece Temelkuran

 • Çünkü bir erkek bir kadının nefesi kadar.

  Ece Temelkuran

 • Vaktiyle dövülmüş olduğu için, sıra ona gelince haklı olarak döven bir çocuk var kafasının hareketinde. Kendini affediyor sağa sola sallayarak başını. Zalimler kendi zulmünü nasıl büyük bir şefkatle affederse öyle.

  Ece Temelkuran

 • Ben, benim gibiler için kurdum bu ülkeyi. Biliyorum senin de kaçtığını. Bir şey aradığını. Çünkü dalgalar, bu kıyıya ancak bizim gibileri taşır.

  Ece Temelkuran

 • Benim gibi bir kraliçenin varlığını hayal edecek denli engin olamaz senin rüyanın denizi. Yazık ki ben sana hazırlıklıyım. Ah besbelli! Senin cehaletin benim gafletim olacak.

  Ece Temelkuran

 • Amira, bize kadınları nasıl seveceğimizi anlatan bir kitap lazım.Yoksa hep böyle şapşal ve kavruk kalacağız.Bize kadınların nefesini genişletecek, o nefesin rüzgarına yelken açmamızı öğretecek bir kitap lazım.Yoksa ne kadar sevilsek tamir olmayız.

  Ece Temelkuran

 • Başka kadının çaresizliklerine öfkelenen kadınlar muhakkak kendi çaresizlklerine öfkeleniyordur

  Ece Temelkuran

 • Eğer bir kadının kendinden sakladığı birşeyi ortaya çıkarmak konusunda bu kadar yılmaz bir kaşif isen muhakkak kendinden sakladığın bir kadın vardır içinde.

  Ece Temelkuran

 • Bilin ki büyük hatalara niyet edenler, büyük günahların kefaretini göze almalı.

  Ece Temelkuran

 • Kendinizden olana ihanet en büyük suçtur. Bedeli ödenmez. Kızınıza, kız kardeşinize ihanet ederseniz ruhunuz asla iflah olmaz.

  Ece Temelkuran

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.