Gabriel Garcia Marquez Sözleri 
Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.


Yorum Yaz

"Gabriel Garcia Marquez - Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Gabriel Garcia Marquez - Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Gabriel Garcia Marquez Sözleri

 • Kimse aldatmasın kendini, sakın, sanmasın ki daha uzun sürecek beklediği hayat, daha önceki gördüklerinden

  Gabriel Garcia Marquez

 • Kadınların baştan çıkarma hünerlerinden haberim yoktu benim, bir gecelik sevgililerimi ben hep hoşluklarından çok ücretleri için seçmiştim. Çoğunlukla yarı-giyimli olarak ve her defasında birbirimizi olduğumuzdan daha iyi hayal edebilmek için karanlıkta yatarak, sevgisiz sevişirdik.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Biliyorsun, Delgadina, şöhret çok şişman bir hanımdır, hiçbirimizle yatmaz, ama uyandığımızda hep yatağın karşısından bize bakmaktadır.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Dünyada hiç sevmediğim bir şey varsa o da zorunlu bayramlardır.

  Gabriel Garcia Marquez

 • İnsanın üstünü başını birisi için düzelttiğini, birisi uğruna giyinip, kokular süründüğünü, aşk çok geç öğretmişti bana.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Aşık olarak düzüşme(sevişme) zevkini denemeden ölmeye kalkma sakın.

  Gabriel Garcia Marquez

 • İnsanın sonunda başkalarının sandığı biri gibi olmaması olanaksız.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Kıskançlık gerçeklerden daha fazlasını bilir.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Heyhat, bu aşksa, nasıl da acı çektiriyor.

  Gabriel Garcia Marquez

 • Seks, insanın aşkı bulamadığında elinde kalan bir tesellidir.

  Gabriel Garcia Marquez

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.