Michel De Montaigne Sözleri 
Olgun bir okuyucu çok kez başkasının yazdıklarında yazarın düğünmediği güzellikler bulur, okuduklarına daha zengin anlamlar ve renkler kazandırır. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Olgun bir okuyucu çok kez başkasının yazdıklarında yazarın düğünmediği güzellikler bulur, okuduklarına daha zengin anlamlar ve renkler kazandırır.


Yorum Yaz

"Michel De Montaigne - Olgun bir okuyucu çok kez başkasının yazdıklarında yazarın düğünmediği güzellikler bulur, okuduklarına daha zengin anlamlar ve renkler kazandırır." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Michel De Montaigne - Olgun bir okuyucu çok kez başkasının yazdıklarında yazarın düğünmediği güzellikler bulur, okuduklarına daha zengin anlamlar ve renkler kazandırır." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Michel De Montaigne Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.