Beşiktaş Sözleri 
Ne fener, ne cimbombom, ne de trabzon bu sene sensin şampiyon. Haydi bastır, haydi bastır karakartal! Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Ne fener, ne cimbombom, ne de trabzon bu sene sensin şampiyon. Haydi bastır, haydi bastır karakartal!


Yorum Yaz

"Beşiktaş - Ne fener, ne cimbombom, ne de trabzon bu sene sensin şampiyon. Haydi bastır, haydi bastır karakartal!" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Beşiktaş - Ne fener, ne cimbombom, ne de trabzon bu sene sensin şampiyon. Haydi bastır, haydi bastır karakartal!" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 1 yorum yapılmıştır.

Yusuf Sevim
05.05.2019

Galatasaraydan çalıntı.

Diğer Beşiktaş Sözleri

 • Başka sevdalar görmedi gözümüz. Kutlu olsun beşiktaşım sevgililer günümüz.

  Beşiktaş

 • Yaşarken kalbimde, ölünce kabrimdesin beşiktaş.

  Beşiktaş

 • Yalanmış anladım başka sevgiler, en tatlı sevgiler senleymiş meğer, şampiyon olmadan ölürsem eğer, kefenim siyahla beyaz olsun.

  Beşiktaş

 • Yağmurlu bir günde görmüştüm seni, üstünde çubuklu formalar vardı, bir anda tutuldum aşık oldum ben, hayatın anlamı siyah beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi, siyahla beyazı ayıramaz ki, her yolun sonunda ölüm olsa da, sevenleri kimse ayıramaz ki.

  Beşiktaş

 • Uykusuz gecelerde; üzüntümde, sevincimde; rakı masasında bile; ben karşımda seni hayal ederim. Her şeyimin üstüne yemin ederim. Beşiktaş'ım benim!

  Beşiktaş

 • Uğruna şehitler verdik beşiktaş, onların kanları hep siyah - beyaz, bu akşam inönü'ye senin uğruna, can verip ölmeye geldik beşiktaş!

  Beşiktaş

 • Şampiyon olunca kırk gün, kırk gece. İnleyecek her yer beşiktaş diye. Bir elde rakımız, bir elde biramız. Kıyak olacak o gece kafamız.

  Beşiktaş

 • Şampiyon olalım bu sene, uçalım göklere, koyalım cimboma fenere; bir çizik atalım dertlere, beşiktaş'ım adını yazalım göklere.

  Beşiktaş

 • Şampiyon olacağız beşiktaş’ım bu sene; bu sene! koyacağız cimbombom'a, fener'e; fener'e! gel bu sene son verelim dertlere, dertlere! ooo... Şampiyon olamazsak beşiktaş’ım bu sene; mazallah! koyamazsak cimbombom'a, fener'e; mazallah! çıkarız boğaziçi köprüsü'ne; atlarız! ooo.

  Beşiktaş

 • Şampiyon beşiktaş'ım ne istersen iste benden. İstersen donatalım dört bir yanı bayraklarla. İstersen çınlatalım dört bir yanı şarkılarla. İstersen eğlenelim davullarla, zurnalarla.

  Beşiktaş

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.