Kocaelispor Sözleri 
Nasıl bıraktın o mübarek sakalı, nasıl vurdun amerika'yı usame baba bize kıyak yapsana sakarya'yı bombalasana. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Nasıl bıraktın o mübarek sakalı, nasıl vurdun amerika'yı usame baba bize kıyak yapsana sakarya'yı bombalasana.


Yorum Yaz

"Kocaelispor - Nasıl bıraktın o mübarek sakalı, nasıl vurdun amerika'yı usame baba bize kıyak yapsana sakarya'yı bombalasana." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Kocaelispor - Nasıl bıraktın o mübarek sakalı, nasıl vurdun amerika'yı usame baba bize kıyak yapsana sakarya'yı bombalasana." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Kocaelispor Sözleri

 • Yeşil-siyah yakışmıyor sana, sen alemin yavşağısın, şerefsizsin sa'karı'ya.

  Kocaelispor

 • Körfezim bak işte, hodri meydan her zaman ki yerinde. Yürekte, kalplerde bu alemde kral biziz gör işte.

  Kocaelispor

 • Kalbimde sadece körfezim yatar bütün gemiler ise körfezde batar bu alemde kimse bağlamaz bizi burası basra değil izmit körfezi.

  Kocaelispor

 • Neyleyim cebimdeki milyon doları, sen şampiyon olmayınca. Bazen sevinç, bazen keder, seni sevmek ömre bedel.

  Kocaelispor

 • Ağlarsa hodri-meydan ağlar.

  Kocaelispor

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.