3 Aptal Sözleri 
Michael jackson'ın babası onu boksör olmaya, muhammed ali'ninki de şarkıcı olmaya zorlasaydı ne olurdu? felaket olurdu. Anlatabiliyor muyum? Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Michael jackson'ın babası onu boksör olmaya, muhammed ali'ninki de şarkıcı olmaya zorlasaydı ne olurdu? felaket olurdu. Anlatabiliyor muyum?


Yorum Yaz

"3 Aptal - Michael jackson'ın babası onu boksör olmaya, muhammed ali'ninki de şarkıcı olmaya zorlasaydı ne olurdu? felaket olurdu. Anlatabiliyor muyum?" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "3 Aptal - Michael jackson'ın babası onu boksör olmaya, muhammed ali'ninki de şarkıcı olmaya zorlasaydı ne olurdu? felaket olurdu. Anlatabiliyor muyum?" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer 3 Aptal Sözleri

 • O edebiyat okumak istiyordu, yazar olmak. Ama tek yazabildiği bu intihar mektubu oldu.

  3 Aptal

 • Böyle dürüst olman firmamız için iyi birşey değil. Müşterileri idare edebilmek için daha diplomatik insanlara ihtiyacımız var. Sen çok açıksözlüsün. "ancak iki bacağım kırıldıktan sonra kendime gelebildim efendim. Değişmem kolay olmadı anlayacağınız. Eski.

  3 Aptal

 • Baba, ben mühendis olmak istemiyorum. "şu ranço isimli serseri mi kafana giriyor?" ben mühendisliği sevmiyorum. Çok kötü bir mühendis olurdum. Ranço'nun mantığı basit: tutkulu olduğun şeyi meslek edin, o zaman işini severek yaparsın. "ormanda ne kazanacak.

  3 Aptal

 • Aptal. Fotoğrafçılığı seviyorsun, ama gidip makinelerle evleniyorsun.

  3 Aptal

 • "ay'a ayak basan ilk insan kimdir?" neil armstrong efendim. "tabi ki neil armstrong. Bunu hepimiz biliyoruz. Peki ikinci kişi kimdir? boşverin. İkincinin bir önemi yok. Kimse, ikincileri hatırlamaz. ".

  3 Aptal

 • Bugün, şu aptala duyduğum saygı daha da arttı. Çoğumuz üniversiteye diploma için gitmiştik. Diploman olmazsa, düzgün bir işin veya eşin olamazdı. Kredi kartların, saygınlığın olamazdı. Ama onun için bunların hiçbirinin bir önemi yoktu. O, üniversiteye sad.

  3 Aptal

 • İnsanları robotlara tercih eden bir firma olmalı bir yerlerde.

  3 Aptal

 • Efendim, neden puan sıralamasına göre koltuk düzenlemesi yapılıyor? "bir şikâyetin mi var?" evet, bu notlama olayı kast sistemi gibi. A alanlar, efendiler. C alanlar, köleler. Pek hoş değil, efendim. "daha iyi bir fikrin var mı?" evet. Hatta sonuçlar bile.

  3 Aptal

 • Kendimize davranış bilimleri'nden bir ders: "arkadaşınız başarısız oluyor, üzülüyorsunuz. Arkadaşınız birinci oluyor, daha çok üzülüyorsunuz. ".

  3 Aptal

 • İyi işler yapmak için çalış, zenginlik için değil.

  3 Aptal

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.