Friedrich Nietzsche Sözleri 
Kötü, insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir.
Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

"Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir.


Yorum Yaz

"Friedrich Nietzsche - "Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir. " hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Friedrich Nietzsche - "Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir. " Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 86 yorum yapılmıştır.

WayneNon
19.09.2022

hi!!! ?Proporcionaremos credito! ?Trabajadores espanoles! banks.credit credito rapido

AlexeyRag
03.08.2022

Hello. And Bye.

loveawake.ru
22.07.2022

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

LouisKib
10.07.2022

?????? ?????? ?????

loveawake.ru
18.06.2022

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

HenryGoord
24.04.2022

Çevrimiçi finansal Robot başarının anahtarıdır.

HectorHew
14.01.2022

Shine

ChesterNep
10.01.2022

It agree, very useful piece

Davidpax
04.01.2022

I think, that you commit an error. I can prove it. Write to me in PM, we will discuss.

AndrewNar
03.01.2022

I can suggest to visit to you a site on which there are many articles on a theme interesting you.

AlbertFouro
30.12.2021

Thanks for the help in this question. All ingenious is simple.

ClaudeKew
11.12.2021

????? ????? ?????? ?????? ?????? ???????? ????????. ????????????? ?? ? ????? ?????? ?????? ?????? ????? ? ?????? ?????????? ? ??????????????? ??.?. ??????????? ???????? ????????? ? ??????????? ????? ??????, ??? ?????????????? ??????? ????? ??????.

DonaldNeoge
06.12.2021

???????? ??????????, ??????? ??????????? ? ?????????????? ??????????????? ??????????? ???????????? ? ??? ????. ?????? ??????????? ??????? ? ?????? ??????? ?????????? ?? ????????? ??????? ??????????? ? ???????????? ? ???????? ??????????????????.

Michaelbrike
30.11.2021

Wow! Nice!

DamienTok
12.11.2021

Hello. And Bye.

RandySmart
09.10.2021

Hello. And Bye.

Allenben
05.10.2021

Hello. And Bye.

coite
19.08.2021

???????????-????????????? ???????? "????-????????" ????????? ??? ?????? ?? ??????? ?????? ? ????? ? ??????? ????, ?????? ?????? ?? ??????????? ?????????? ?? ???????????? ? ?????????? ???????? ?????? ?? ?????? ??????.

Isaachib
12.08.2021

AInsider - ??? ??????? ??????-??????. ?????????? ????????????? ??? ???????? ?????? ??????? ? ????? ?? ????? ????, ???????????? ?????????? ????. ? ????????? ????? ?????????? ???????? ? GGPoker, UPoker, PPPoker, Pokerbros, KKPoker, GGpoker OK - ?????? ??????????? ?????-?????? ? ????!

DennisRam
11.08.2021

jozzcasino.bitbucket.io

Diğer Friedrich Nietzsche Sözleri

 • Tadı hoşa gideni yemeli. Elbette bu, özellikle ılımlı doğalar için iyi bir gündelik yaşam kuralı olabilir. Ancak öteki doğaların başka bir ilkeye göre yaşamları gerekir: Sadece ağzınla değil kafanla da yemelisin ki, ağzının pisboğazlığı yüzünden geberip gitmeyesin.

  Friedrich Nietzsche

 • Zayıflar bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar.

  Friedrich Nietzsche

 • Zavallı İnsanlık! — Beyindeki kanın bir damla fazla ya da az olması, yaşamımızı tarif edilemeyecek kadar perişan ve zor hale sokabilir. Öyle ki, Prometheus`un akbabadan çektiği acıdan daha fazlasını bu bir damla kandan çekeriz. Ama insan nedenin damla olduğunu bile bilmeyip, "şeytan!" ya da "günah!" diye düşünürse, en korkunç durum işte o zaman ortaya çıkar.

  Friedrich Nietzsche

 • Yalan dünyasında doğruluk pathos'u nasıl oluyor?

  Friedrich Nietzsche

 • Yoksul ruhlar...Yoksul ruhlardan nefret ederim: Hiçbir şey yoktur içlerinde, kötü şey de yoktur hemen hemen. Yokuş... Yokuş nasıl çıkılır? Çık ve düşünme yokuş çıktığını.

  Friedrich Nietzsche

 • Yoldaşlar arar yaratıcı ve hasat arkadaşları: Çünkü ona göre her şey olgun hasat için. Ama yüz orağı yok onun: Bu yüzden yolar başakları öfkeli öfkeli. Yoldaşlar arar yaratıcı, oraklarını bilemesini bilen yoldaşlar. Yıkıcılar denecek onlara, iyi ile kötüyü hor görenler denecek. Hasatçılar ve şenlik edenler onlar hâlbuki. Kendi gibi yaratıcılar arıyor Zerdüşt, hasat arkadaşları ve şenlik arkadaşları arıyor: Sürülerle, çobanlarla, cesetlerle işi ne Zerdüştün! Ve sen benim ilk yoldaşım, hoşça kal! Ağacının kovuğuna güzelce gömdüm seni, güzelce sakladım seni kurtlardan. Ama veda ediyorum şimdi sana, zira vakit erişti. Bir seherle öbür seher arası yeni bir gerçek ayan oldu bana.

  Friedrich Nietzsche

 • Yüksek kültür dediğimiz şey, barbarlığın-gaddarlığın ruhsallaştırılmasına ve yoğunlaştırılmasına dayanır. Benim önermem şudur : "vahşi hayvan hiçbir zaman dinlenmeye çekilmemiştir. O hâlâ yaşamaktadır, büyümektedir, o sadece Tanrılaşmıştır.

  Friedrich Nietzsche

 • Vicdan sızısı utanmazlıktır.

  Friedrich Nietzsche

 • Varlık, sonsuz bir yaradır.

  Friedrich Nietzsche

 • Ümit kötülüklerin en kötüsüdür çünkü işkenceyi uzatır.

  Friedrich Nietzsche

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.