Friedrich Nietzsche Sözleri 
Kötü, insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir.
Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

"Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir.


Yorum Yaz

"Friedrich Nietzsche - "Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir. " hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Friedrich Nietzsche - "Kötü", insanoğlunun ilk zamanlarındaki bütün durumlarında “bireysel”, "bağımsız”, “keyfi”, “alışılmamış”, “öngörülmemiş”, “hesaplanamaz” anlamlarına gelir. " Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 42 yorum yapılmıştır.

byehfbeikelo
30.07.2020

Hello. And Bye. fhnfvjyrfbeikelo

leyzfbeikelo
23.07.2020

Hello. And Bye. utkfbeikelo

Akinonrisbeikelo
10.07.2020

Hello. And Bye. Manvelyanbeikelo

Akisidabeikelo
05.07.2020

Hello. And Bye. Beazerdredbeikelo

Burisibeikelo
01.07.2020

Hello. And Bye.

gtnheifbeikelo
25.06.2020

Hello. And Bye.

yfcnfczbeikelo
17.06.2020

Hello. And Bye.

Gonzalobeikelo
10.06.2020

Hello. And Bye.

Mervinpar
10.06.2020

???? ?? ? ??? ?????? ??????????-??????????? 40 ?????????? ??? ? ? ????? ?????????????. ?? ???????-??????? ????????? ????, ???? ?? ??????? ? ???? ? ??? 20 ?????????? ??? ?? ????? ?????? ???????. ?????! ooo 5958 o.o.o Ulysses Aripov

mitryushabeikelo
04.06.2020

Hello. And Bye.

Malickbeikelo
27.05.2020

Hello. And Bye.

Lightseekerbeikelo
13.05.2020

Hello. And Bye.

AllenWoluh
11.05.2020

Hurry up to look into loveawake.ru you will find a lot of interesting things

therootsbeikelo
06.05.2020

Hello. And Bye.

Jamesfieve
06.05.2020

??? ????? ????

Kiryakhabeikelo
28.04.2020

Hello. And Bye.

prosha
25.04.2020

Bestellen Sie SEO-Suchmaschinenoptimierung der Website, Bestellen Sie Website-Promotion-Services Bei allen Fragen wenden Sie sich an den Benutzernamen Skype pokras7777 Wir sammeln auch Basen

Vladislavkabeikelo
21.04.2020

Hello. And Bye.

ritubeikelo
13.04.2020

Hello. And Bye.

aluniabeikelo
06.04.2020

Hello. And Bye.

Diğer Friedrich Nietzsche Sözleri

 • Tadı hoşa gideni yemeli. Elbette bu, özellikle ılımlı doğalar için iyi bir gündelik yaşam kuralı olabilir. Ancak öteki doğaların başka bir ilkeye göre yaşamları gerekir: Sadece ağzınla değil kafanla da yemelisin ki, ağzının pisboğazlığı yüzünden geberip gitmeyesin.

  Friedrich Nietzsche

 • Zayıflar bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar.

  Friedrich Nietzsche

 • Zavallı İnsanlık! — Beyindeki kanın bir damla fazla ya da az olması, yaşamımızı tarif edilemeyecek kadar perişan ve zor hale sokabilir. Öyle ki, Prometheus`un akbabadan çektiği acıdan daha fazlasını bu bir damla kandan çekeriz. Ama insan nedenin damla olduğunu bile bilmeyip, "şeytan!" ya da "günah!" diye düşünürse, en korkunç durum işte o zaman ortaya çıkar.

  Friedrich Nietzsche

 • Yalan dünyasında doğruluk pathos'u nasıl oluyor?

  Friedrich Nietzsche

 • Yoksul ruhlar...Yoksul ruhlardan nefret ederim: Hiçbir şey yoktur içlerinde, kötü şey de yoktur hemen hemen. Yokuş... Yokuş nasıl çıkılır? Çık ve düşünme yokuş çıktığını.

  Friedrich Nietzsche

 • Yoldaşlar arar yaratıcı ve hasat arkadaşları: Çünkü ona göre her şey olgun hasat için. Ama yüz orağı yok onun: Bu yüzden yolar başakları öfkeli öfkeli. Yoldaşlar arar yaratıcı, oraklarını bilemesini bilen yoldaşlar. Yıkıcılar denecek onlara, iyi ile kötüyü hor görenler denecek. Hasatçılar ve şenlik edenler onlar hâlbuki. Kendi gibi yaratıcılar arıyor Zerdüşt, hasat arkadaşları ve şenlik arkadaşları arıyor: Sürülerle, çobanlarla, cesetlerle işi ne Zerdüştün! Ve sen benim ilk yoldaşım, hoşça kal! Ağacının kovuğuna güzelce gömdüm seni, güzelce sakladım seni kurtlardan. Ama veda ediyorum şimdi sana, zira vakit erişti. Bir seherle öbür seher arası yeni bir gerçek ayan oldu bana.

  Friedrich Nietzsche

 • Yüksek kültür dediğimiz şey, barbarlığın-gaddarlığın ruhsallaştırılmasına ve yoğunlaştırılmasına dayanır. Benim önermem şudur : "vahşi hayvan hiçbir zaman dinlenmeye çekilmemiştir. O hâlâ yaşamaktadır, büyümektedir, o sadece Tanrılaşmıştır.

  Friedrich Nietzsche

 • Vicdan sızısı utanmazlıktır.

  Friedrich Nietzsche

 • Varlık, sonsuz bir yaradır.

  Friedrich Nietzsche

 • Ümit kötülüklerin en kötüsüdür çünkü işkenceyi uzatır.

  Friedrich Nietzsche

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.