Virginia Woolf Sözleri 
Kadın kalbi mezar gibidir; giren dışarı çıkmaz. Erkek kalbi bakkal gibidir; giren çıkanın hesabı olmaz. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Kadın kalbi mezar gibidir; giren dışarı çıkmaz. Erkek kalbi bakkal gibidir; giren çıkanın hesabı olmaz.


Yorum Yaz

"Virginia Woolf - Kadın kalbi mezar gibidir; giren dışarı çıkmaz. Erkek kalbi bakkal gibidir; giren çıkanın hesabı olmaz." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Virginia Woolf - Kadın kalbi mezar gibidir; giren dışarı çıkmaz. Erkek kalbi bakkal gibidir; giren çıkanın hesabı olmaz." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Virginia Woolf Sözleri

 • Ne tuhaftır, insan çoğu kez postadan önemli bir şey çıkmayacağını bilir de yine dört gözle mektup bekler.

  Virginia Woolf

 • Hepimiz birer mahkum değil miydik? geçenlerde çok iyi bir oyun okumuştu, oyundaki adam hücresinin duvarına bir şeyler çiziyordu, hayat da böyleydi işte. Boyuna duvara bir şeyler çiziyorduk.

  Virginia Woolf

 • Aslında yalnızca yaşadıkları anın tadını arttıracak kad... Ar bir incelik, bir bağlılık, bir sevecenlik vardır insanlarda. Sürüler halinde ava çıkarlar. Çölü tarar, haykırarak dalarlar bozkıra. Düşenlere dönüp bakmazlar bile. Yüzlerinde alçıdan maskeler va.

  Virginia Woolf

 • Gerçek filozof kürkünü kaybeden; ama pirelerinden kurtulandır.

  Virginia Woolf

 • Ne hoş bir güzelliği vardır, hafif adımlarla, dünyadan gülümseyerek geçenlerin!

  Virginia Woolf

 • Zaman direklere çarpar. Kalakalırız. Duygudan yoksunuzdur, insanın gövdesini ayakta tutan, artık alışkanlıkların iskeletidir. O da bomboştur zaten.

  Virginia Woolf

 • Herkes kendi geçmişini, kalbiyle bildiği bir kitabın sayfaları gibi kapalı tutar ve dostları sadece onun başlığını okuyabilir.

  Virginia Woolf

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.