Efsane Sözler Sözleri 
İnsanların gücünü anlayamazsın. Konfüçyüs bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

İnsanların gücünü anlayamazsın. Konfüçyüs bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir.


Yorum Yaz

"Efsane Sözler - İnsanların gücünü anlayamazsın. Konfüçyüs bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Efsane Sözler - İnsanların gücünü anlayamazsın. Konfüçyüs bugünkü kanunlar, büyük sineklerin delip geçtiği, küçüklerinde takılıp kaldığı bir örümcek ağı gibidir." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Efsane Sözler Sözleri

 • Çalışmak bizi şu üç şeyden kurtarır: can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar, yoksulluk.

  Efsane Sözler

 • Konuşma, bir bayanın etekliği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır.

  Efsane Sözler

 • Cesaret, tehlike anında akıl ve zekanın kullanılmasıdır.

  Efsane Sözler

 • Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.

  Efsane Sözler

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.