Fenerbahçe Sözleri 
Herşeyden vazgeçtim ama bir senden vazgeçemem
Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem
Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek
Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Herşeyden vazgeçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek


Yorum Yaz

"Fenerbahçe - Herşeyden vazgeçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Fenerbahçe - Herşeyden vazgeçtim ama bir senden vazgeçemem Dokunulmazımsın benim yüreğime hükmedemem Güneşimi kaybettim günlerime doğman gerek Yaşama tutunmam için şampiyon olman gerek" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 2 yorum yapılmıştır.

Atakan
31.12.2018

Kuştepeeeeeeeeeeeee'm.

Emir
24.12.2017

Çok iyi len.

Diğer Fenerbahçe Sözleri

 • Sarının yanına lacivert koyduk Yıllardır hep senin esirin olduk Yağmurlarda çamurlarda yanında olduk FENERBAHÇEM sen bizim herşeyimizsin

  Fenerbahçe

 • En zor günün bugününse, ölürüz biz gerekirse O şanlı tarihine süremezler hiç bir leke Çıkarız biz sokaklara, oluruz omuz omuza İsterse düşürsünler yerin beş kat dibine, Taraftarın yine arkanda, taraftarın yine arkanda.. Kanaryaya gönül verdik, laciye sarı dedik Çok derinlerden sevdik, Bir Allahı bir onu bildik, Ölüm olsa da ucunda, Bayrağım hep avucumda, Forman olsun baş ucumda, Fener yazsın mezar taşımda

  Fenerbahçe

 • 1907 De Doğdun Ama Sığamadın Asırlara Adı Konmaz Bu Aşkla Taraftarın Yanında Saldır Şanlı Kanarya Avrupanın Gözünün Ortasına Bahçemizden Tuttuk Bir Fener Sanki Aşktan Da Eski Bütün Evren Mabedi Şampiyonsun Kanarya

  Fenerbahçe

 • Kan ağladı bu yürekler, Uykusuz geçti geceler, Başını öne eğme, aldırma Fener, Çok yakında güneşli günler. Sana olan bu sevdamız, Götürecek bizi zafere, Haydi sen de, gel katıl bize, Şampiyonluk şarkısı söyle.

  Fenerbahçe

 • Sarı lacivert rengimiz bizim! guru verir tarihin Fenerbahçe’m Ata’mızın sözünden belli değil mi, en büyük sensin Fenerbahçe’m!

  Fenerbahçe

 • Değişmeyiz seni neyleyim bu dünyayı sen olmayınca efsanesin sen kanarya ne paraya, ne de pula değişmeyiz seni asla…

  Fenerbahçe

 • Canın sağ olsun varsın el alem şampiyon olsun eğlensin coşsun sevine dursun sen kupaları alamasan da ne diyeyim fener canın sağolsun! Yine gelecek o güzel günler bu kalpler seninle coşacak Fener sen kupaları alamasan da cim boma koydun ya o bize yeter!

  Fenerbahçe

 • Napayım cebimde ki milyon parayı sen şampiyon olmayınca. Bazen sevinç, bazen keder senin sevgin ömre bedel.

  Fenerbahçe

 • Sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurda da çamurda da yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim her şeyimizsin. Eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, Kadıköy de bu gece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.

  Fenerbahçe

 • Senin sevgin erişilmez, hiçbir şeye benzemez, hiçbir takım ölümüne desteklenmez. Tek sözcük her şeye değer; Fenerbahçe.

  Fenerbahçe

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.