Lev Tolstoy Sözleri 
Her zaman kalbimizden gelen ve doğru bulduğumuz sese uymalıyız, çünkü o ses hiçbir zaman yalan söylemez... Bu söz savaş ve barış için söylenen bir sözdür. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Her zaman kalbimizden gelen ve doğru bulduğumuz sese uymalıyız, çünkü o ses hiçbir zaman yalan söylemez... Bu söz savaş ve barış için söylenen bir sözdür.


Yorum Yaz

"Lev Tolstoy - Her zaman kalbimizden gelen ve doğru bulduğumuz sese uymalıyız, çünkü o ses hiçbir zaman yalan söylemez... Bu söz savaş ve barış için söylenen bir sözdür." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Lev Tolstoy - Her zaman kalbimizden gelen ve doğru bulduğumuz sese uymalıyız, çünkü o ses hiçbir zaman yalan söylemez... Bu söz savaş ve barış için söylenen bir sözdür." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Lev Tolstoy Sözleri

 • Zor zamanlar geçiriyorsanız, sevdiklerinizi kaybetmekten dolayı acı çekiyor ya da gelecekten korkuyorsanız, hayatın sadece şimdiki zamandan mevcut olduğunu aklınızdan çıkarmayın, tüm düşünce ve hatıralarınızı şimdiki zamana yöneltin. Böyle yaptığınız takdirde, geçmişe ait tüm acılarınız, geleceğe dair tüm endişeleriniz yok olur gider, mutluluğu ve özgürlüğü duyumsarsınız

  Lev Tolstoy

 • Ümit, uyanık insanın rüyasıdır.

  Lev Tolstoy

 • Sıkılgan insanların kaygısı, haklarında verilecek yargıyı bilmemekten ileri gelir. Bu yargı ne olursa olsun, tümüyle anlaşılınca, kaygı da diner.

  Lev Tolstoy

 • Nietzsche aptal ve anormaldi.

  Lev Tolstoy

 • Müzik duygunun kısaltılmış halidir.

  Lev Tolstoy

 • Kötüler, kendilerine tahammül edildikçe daha çok azarlar.

  Lev Tolstoy

 • Kıskançlık, insanı alçatan ve küçülten bir duygudur.

  Lev Tolstoy

 • Kadının sakladığı biricik sır, yaşıdır.

  Lev Tolstoy

 • İnsanlar çok değişti; dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra, beşi de yerinde mi diye parmaklarını saymak zorundasın.

  Lev Tolstoy

 • İnsana aklı, dertlerinden kurtulması için verilmiştir.

  Lev Tolstoy

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.