Konyaspor Sözleri 
Haydi koyalım altaya haydı k o y a l ı m kartlaa seviyorz ölümüne şmpiyonluk qetir ßize lay lay lal la lala layyyyy!!! Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Haydi koyalım altay"a haydı k o y a l ı m kartlaa seviyorz ölümüne şmpiyonluk qetir ßize lay lay lal la lala layyyyy!!!


Yorum Yaz

"Konyaspor - Haydi koyalım altay"a haydı k o y a l ı m kartlaa seviyorz ölümüne şmpiyonluk qetir ßize lay lay lal la lala layyyyy!!!" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Konyaspor - Haydi koyalım altay"a haydı k o y a l ı m kartlaa seviyorz ölümüne şmpiyonluk qetir ßize lay lay lal la lala layyyyy!!!" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 1 yorum yapılmıştır.

Hulusi Ks
06.04.2015

Konyaspor kartala üstündeki formaya.

Diğer Konyaspor Sözleri

 • Boynumuzda atklarla üstümüzde formalarla, istanbul da deplasmanda inadına peşindeyz lay lay lay,.

  Konyaspor

 • Yeşil-beyaz en büyük-konya!

  Konyaspor

 • Oooley bastır konyaspor!

  Konyaspor

 • Her zaman, her yerde; en büyük konya!

  Konyaspor

 • Gecenin yarısı sıcacık yatağımızı bırakıp geldik her şeyi. Senin uğruna çıktık yollara; ne şampiyonluk, ne kupa; sadece sensin aslında. Seni sevdik biz acıların, lay lay lay la la la la la la la lay.

  Konyaspor

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.