İsmet Özel Sözleri 
Hayal, ipleri elden kaçırmaktır. Oysa öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, o ipin ucu elinizden bir kaçtı mı, hemen bir başkasının eline geçiveriyor. Ondan sonra siz hayal ediyorsunuz, ama bir başkası yaşıyor…. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Hayal, ipleri elden kaçırmaktır. Oysa öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, o ipin ucu elinizden bir kaçtı mı, hemen bir başkasının eline geçiveriyor. Ondan sonra siz hayal ediyorsunuz, ama bir başkası yaşıyor….


Yorum Yaz

"İsmet Özel - Hayal, ipleri elden kaçırmaktır. Oysa öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, o ipin ucu elinizden bir kaçtı mı, hemen bir başkasının eline geçiveriyor. Ondan sonra siz hayal ediyorsunuz, ama bir başkası yaşıyor…." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "İsmet Özel - Hayal, ipleri elden kaçırmaktır. Oysa öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, o ipin ucu elinizden bir kaçtı mı, hemen bir başkasının eline geçiveriyor. Ondan sonra siz hayal ediyorsunuz, ama bir başkası yaşıyor…." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer İsmet Özel Sözleri

 • Bana soru sor artık beni kurtarma konuştur beni yaz geceleri patlayan sağnaklara bağışla.

  İsmet Özel

 • Usta ölmeden bana bir oyun öğret... İnsan olayım.

  İsmet Özel

 • Celladıma gülümserken çektirdiğim son resmin arkasındaki satırlar.

  İsmet Özel

 • Sor gücün sormaya yetiyorsa var mıymış, gönlümü bin parçaya böldüğünün bir sebebi….

  İsmet Özel

 • Uzak nedir? kendinin bile ücrasında yaşayan benim için gidecek yer ne kadar uzak olabilir.

  İsmet Özel

 • Sızıyı gideren su. Suyun sızladığını kimseler bilmez.

  İsmet Özel

 • İnsan için önüne çıkan bütün yollar yürünebilir yollar ise, o insan artık kaybolmuştur.

  İsmet Özel

 • Otların sarardığı yerlerde güneş kurşunun değdiği tende heves kalmıştır.

  İsmet Özel

 • Ağlamadan dillerim dolaşmadan yumruğum çözülmeden gecenin karşısında... Şafaktan utanmayıp utandırmadan aşkı üzerime yüreğimden başka muska takmadan konuşmak istiyorum.

  İsmet Özel

 • Ey kalbim ey suları usul usul yükselen gizli deniz içimiz damar damar parçalansa da dışımız lal gibi sessiz….

  İsmet Özel

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.