George Harrison Sözleri 
gülümsüyorum.  (çok gülmediğini söyleyen bir gazeteciye. ). Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

"gülümsüyorum. " (çok gülmediğini söyleyen bir gazeteciye. ).


Yorum Yaz

"George Harrison - "gülümsüyorum. " (çok gülmediğini söyleyen bir gazeteciye. )." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "George Harrison - "gülümsüyorum. " (çok gülmediğini söyleyen bir gazeteciye. )." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer George Harrison Sözleri

 • Bangladeş'i yaptığımda birkaç ay boyunca sabah akşam insanları arayıp buna katılıp buna bağlanmalarını sağlamaya çalıştım. Bugünlerde birini arıyorsun ve hayatın kabullenilmiş bir gerçeği olarak genelde bir şey bağışlıyorsun.

  George Harrison

 • Bazen bir albüm çıkartıyorsun ve plak şirketi bunu görmezden geliyor ve birçok insan albümün çıktığından bile haberdar olmuyor ve ben gidip "hey millet, bakın bana! ben havalıyım!" diye bağırmıyorum çünkü george harrison bu değil.

  George Harrison

 • Rap müzik sadece bilgisayarlaştırılmış bir saçmalık. Top of the pops ı dinliyorum ve üç şarkıdan sonra birini öldürmek istiyorum.

  George Harrison

 • Müziğimi 20 yıl önce ya da yarın yapmış olmam önemli değil. Modaya göre değişmiyor. Altı ayda bir pantolonlarım daralıp genişlemiyor. Müziğim hep olduğum gibi kalıyor, ben onu öyle seviyorum.

  George Harrison

 • Bence popüler müzik gerçekten garipleşti. Ya o şirin şey ya da sert, kötü şeyler. Yine gençlerle hayat bulması güzel.

  George Harrison

 • Selam! benim adım george ve ben gitar çalıyorum!

  George Harrison

 • Arkadaşlar diğer hayatlarda bildiğimiz tek ruhlardır. Birbirimize çekiliyoruz. Ben arkadaşlarım için böyle hissediyorum. Onları sadece bir gündür görüyorsam bile farketmiyor. Onları iki yıl tanıyana kadar beklemeyeceğim çünkü bir şekilde zaten önce başka bir yerde tanıştık.

  George Harrison

 • Gazeteci: "evli misiniz?" harrison: "hayır, george'um. ".

  George Harrison

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.