Eskişehirspor Sözleri 
Geliyoruz davullarla zurnalarla. Üçün birini tutmuyoruz. Üç büyükten dördüncüyü seçebilmektir, es-es'li olmak! ne bir inat, ne bir heves, kalsa da tek nefes; bu alemde kral es-es. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Geliyoruz davullarla zurnalarla. Üçün birini tutmuyoruz. Üç büyükten dördüncüyü seçebilmektir, es-es'li olmak! ne bir inat, ne bir heves, kalsa da tek nefes; bu alemde kral es-es.


Yorum Yaz

"Eskişehirspor - Geliyoruz davullarla zurnalarla. Üçün birini tutmuyoruz. Üç büyükten dördüncüyü seçebilmektir, es-es'li olmak! ne bir inat, ne bir heves, kalsa da tek nefes; bu alemde kral es-es." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Eskişehirspor - Geliyoruz davullarla zurnalarla. Üçün birini tutmuyoruz. Üç büyükten dördüncüyü seçebilmektir, es-es'li olmak! ne bir inat, ne bir heves, kalsa da tek nefes; bu alemde kral es-es." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Eskişehirspor Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.