Arif Nihat Asya Sözleri 
Düşünüyorum, o halde varım.  demiş descartes ama arif nihat asya ise hayır, yanlış. Düşünülüyorum, o halde varım.  demiştir. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Düşünüyorum, o halde varım. " demiş descartes ama arif nihat asya ise "hayır, yanlış. Düşünülüyorum, o halde varım. " demiştir.


Yorum Yaz

"Arif Nihat Asya - Düşünüyorum, o halde varım. " demiş descartes ama arif nihat asya ise "hayır, yanlış. Düşünülüyorum, o halde varım. " demiştir." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Arif Nihat Asya - Düşünüyorum, o halde varım. " demiş descartes ama arif nihat asya ise "hayır, yanlış. Düşünülüyorum, o halde varım. " demiştir." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Arif Nihat Asya Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.