Delia Steinberg Guzman Sözleri 
Devamlılık her zaman sakin bir bilinç durumudur, her zaman uyanıktır, her zaman fethetmek için yeni bir şey arayışındadır. Devamlılık sürekli bir bilinçtir, tüm zamanların, yerin ve şartların ötesinde düz bir çizgidir. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Devamlılık her zaman sakin bir bilinç durumudur, her zaman uyanıktır, her zaman fethetmek için yeni bir şey arayışındadır. Devamlılık sürekli bir bilinçtir, tüm zamanların, yerin ve şartların ötesinde düz bir çizgidir.


Yorum Yaz

"Delia Steinberg Guzman - Devamlılık her zaman sakin bir bilinç durumudur, her zaman uyanıktır, her zaman fethetmek için yeni bir şey arayışındadır. Devamlılık sürekli bir bilinçtir, tüm zamanların, yerin ve şartların ötesinde düz bir çizgidir." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Delia Steinberg Guzman - Devamlılık her zaman sakin bir bilinç durumudur, her zaman uyanıktır, her zaman fethetmek için yeni bir şey arayışındadır. Devamlılık sürekli bir bilinçtir, tüm zamanların, yerin ve şartların ötesinde düz bir çizgidir." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Delia Steinberg Guzman Sözleri

 • Işığını yak. Bir gülümseme yak. Başlangıçta o sana zor gelse bile, yeni bir şey öğrenmek için veya şimdiye kadar anlamadığın bir şey için ilgi yak. Seni çevreleyenleri dinleme kapasitesi yak. Senin çevrende olan şeyleri dikkatli bir şekilde görme kapasiteni yak, beklemediğin harikalar bulacaksın. Gelecek gün için ve hatta bugün için umut yak. Yaptığın şeylere neşe ile bak ve tatmin olmak için onu iyi yap. Diğerlerinin yaptıkları veya yapmadıkları için acı çekme; kendi işine yoğunlaş ve başlangıçta inandığın gibi diğerlerinin o kadar kötü yapmadığını göreceksin. Başarmak için maceraya fırla: düşünce olarak bile yenilgiye yol açma. Basit olsa bile kaderinin önemini algıla, çünkü o zaman kendi hayatını değiştirebilirsin ve hatta yer aldığın tarihi bile. Çünkü o zaman gecede (zor zamanlarda galip gelmeye) yenmeye başlamış olacaksın.

  Delia Steinberg Guzman

 • Evrim, ne iyi niyet ve ilhamla ne de tokatla elde edilemez. Uygulamak için bilgi ve inatçılık gerekir yani düzen.

  Delia Steinberg Guzman

 • Kederliliğin ve neşenin şeylerin içinde olmadığı aşikârdır. Bizim içimizdedir.

  Delia Steinberg Guzman

 • Tüm doğa, bir düzenin, bir yasanın yansıması olan gözle görülen bir ritme göre hareket eder.

  Delia Steinberg Guzman

 • Çaba, bizim gerçek boyutumuzu kazanmamızı sağlar. Sınırlarımızı aşarak, neyi başarabileceğimizi ve hangi düzeye ulaşabileceğimizi biliriz.

  Delia Steinberg Guzman

 • Devamlılığı, kendi yerine girinceye kadar durmadan çivinin başı üzerine vuran bir çekicin darbelerine benzetmek mümkündür. Devamlılıkta hedeften gözünü ayırmaksızın, gelen-giden çekicin ritmi de vardır.

  Delia Steinberg Guzman

 • Çaba hayatın yasasıdır, sınırlar ve sınırlamalar için panzehirdir.

  Delia Steinberg Guzman

 • Cömertlik sadece verme arzusu ile değil ama verdiğimizi sürekli geliştirerek ve artırarak gerçekleştirilir.

  Delia Steinberg Guzman

 • Cömertlik, fazla olanları değil bizde olan en iyi olanları vermektir. Cömertlikte miktar kadar kalite de önemlidir.

  Delia Steinberg Guzman

 • Disiplin, iradeden düzene, yasadan dengeye kadar her şeyi kapsar.

  Delia Steinberg Guzman

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.