Konyaspor Sözleri 
Boynumuzda atklarla üstümüzde formalarla, istanbul da deplasmanda inadına peşindeyz lay lay lay,. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Boynumuzda atklarla üstümüzde formalarla, istanbul da deplasmanda inadına peşindeyz lay lay lay,.


Yorum Yaz

"Konyaspor - Boynumuzda atklarla üstümüzde formalarla, istanbul da deplasmanda inadına peşindeyz lay lay lay,." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Konyaspor - Boynumuzda atklarla üstümüzde formalarla, istanbul da deplasmanda inadına peşindeyz lay lay lay,." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Konyaspor Sözleri

 • Haydi koyalım altay"a haydı k o y a l ı m kartlaa seviyorz ölümüne şmpiyonluk qetir ßize lay lay lal la lala layyyyy!!!

  Konyaspor

 • Yeşil-beyaz en büyük-konya!

  Konyaspor

 • Oooley bastır konyaspor!

  Konyaspor

 • Her zaman, her yerde; en büyük konya!

  Konyaspor

 • Gecenin yarısı sıcacık yatağımızı bırakıp geldik her şeyi. Senin uğruna çıktık yollara; ne şampiyonluk, ne kupa; sadece sensin aslında. Seni sevdik biz acıların, lay lay lay la la la la la la la lay.

  Konyaspor

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.