Freddie Mercury Sözleri 
Birkaç arkadaşım var, büyük bir evim ve de istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum... Ama ne kadar çok paran olursa o kadar da üzüntün oluyor. Benim de bir şekilde çok param var. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Birkaç arkadaşım var, büyük bir evim ve de istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum... Ama ne kadar çok paran olursa o kadar da üzüntün oluyor. Benim de bir şekilde çok param var.


Yorum Yaz

"Freddie Mercury - Birkaç arkadaşım var, büyük bir evim ve de istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum... Ama ne kadar çok paran olursa o kadar da üzüntün oluyor. Benim de bir şekilde çok param var." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Freddie Mercury - Birkaç arkadaşım var, büyük bir evim ve de istediğim zaman istediğim yere gidebiliyorum... Ama ne kadar çok paran olursa o kadar da üzüntün oluyor. Benim de bir şekilde çok param var." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Freddie Mercury Sözleri

 • Her halde konuştuğum en son insan olduğun için en iyi röpörtajı elde edeceksin tatlım. Dünyayı değiştirmeye çalışmıyorum. Benim için mutluluk en önemli şey ve eğer mutluysam bunu işlerimde görebilirsin. Sonuç olarak en sonunda tüm yanlışlar ve bahaneler benim üstüme oluyor. Dürüst olmayı seviyorum ve ilgilendiğim kadarıyla yıllara sığdırabileceğim kadar eğlence ve güzel zaman sığdırmaya çalışıyorum. İşte gördün mü, artık bunu kaydettin. Kullan bunu. Bir röpörtajda çok tutkulu olmaya en fazla bu kadar yaklaşabildim. Ne kadar kaldı? hadi ama, ben sıkılıyorum.

  Freddie Mercury

 • Ben çok duygusal biriyim, çok uçlarda yaşayan biriyim ve bu genellikle beni ve çevremdekileri mahvediyor.

  Freddie Mercury

 • Bir kaltak olmak hoşuma gidiyor. Kaltaklar tarafından çevrelenmek de hoşuma gidiyor. Sıkıntı dünyadaki en büyük hastalık tatlım. Bazen hayatın bir yerden bir yere koşuşturarak sıkılmaktan daha fazla bir şey olması gerektiğini düşünüyorum.

  Freddie Mercury

 • Şu bu anlama mı geliyor, bu şu anlama mı geliyor, tek bilmek istedikleri şey bunlar. Boşver onları tatlım. Bence eğer bir şaire kendi yapıtını analiz etmesini sormayı göze alırsan sana şu cevabı verecektir: eğer orda var diyorsan tatlım, ordadır.

  Freddie Mercury

 • Hayatı tamamıyla yaşıyorum. Benim için hergün bir fashing.

  Freddie Mercury

 • Sadece benim biliyor musun, sadece benim. Bazen çok düzensizim, bazen çok düzenliyim ve... Sadece benim.

  Freddie Mercury

 • Daha büyük, daha iyi - herşeyde.

  Freddie Mercury

 • İnsanların bir queen gösterisinden tamamiyle eğlenip gitmesine çok seviniyorum. Bence queen şarkıları saf kaçışlar, güzel bir filmi görmek gibi.

  Freddie Mercury

 • Devasa olacağımı düşünmüştüm ve olduk.

  Freddie Mercury

 • Queen'in konsepti kral ve kraliçelerle ilgili. Göz kamaştırıcılık bizim bir parçamız ve biz beyfendi olmak istiyoruz.

  Freddie Mercury

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.