Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Sözleri 
Birçok suçun var ama şu sayacaklarım tutuklanmana yeter; korsanlık ihanet, cinayet, en insafsız yöntemlerle işkence etmek ve bunlara bir adamın kıllı, çarpık sağ bacağını gaddarca çalmak da dahil. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Birçok suçun var ama şu sayacaklarım tutuklanmana yeter; korsanlık ihanet, cinayet, en insafsız yöntemlerle işkence etmek ve bunlara bir adamın kıllı, çarpık sağ bacağını gaddarca çalmak da dahil.


Yorum Yaz

"Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde - Birçok suçun var ama şu sayacaklarım tutuklanmana yeter; korsanlık ihanet, cinayet, en insafsız yöntemlerle işkence etmek ve bunlara bir adamın kıllı, çarpık sağ bacağını gaddarca çalmak da dahil." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde - Birçok suçun var ama şu sayacaklarım tutuklanmana yeter; korsanlık ihanet, cinayet, en insafsız yöntemlerle işkence etmek ve bunlara bir adamın kıllı, çarpık sağ bacağını gaddarca çalmak da dahil." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.