Franklyn Sözleri 
Bir zamanlar biri inancın sıradan insanlar için doğru, bilgeler için yalnış ve yöneticiler için yararlı olduğunu söylemiş... Benim inandığım tek şey, adımın jonathan preest olduğu ve bu gece bir adamı öldüreceğim. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bir zamanlar biri inancın sıradan insanlar için doğru, bilgeler için yalnış ve yöneticiler için yararlı olduğunu söylemiş... Benim inandığım tek şey, adımın jonathan preest olduğu ve bu gece bir adamı öldüreceğim.


Yorum Yaz

"Franklyn - Bir zamanlar biri inancın sıradan insanlar için doğru, bilgeler için yalnış ve yöneticiler için yararlı olduğunu söylemiş... Benim inandığım tek şey, adımın jonathan preest olduğu ve bu gece bir adamı öldüreceğim." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Franklyn - Bir zamanlar biri inancın sıradan insanlar için doğru, bilgeler için yalnış ve yöneticiler için yararlı olduğunu söylemiş... Benim inandığım tek şey, adımın jonathan preest olduğu ve bu gece bir adamı öldüreceğim." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Franklyn Sözleri

  • Yani inanç olmazsa kontrol edilmek güçleşir.. Ben de kontrol edilmeyi hiç sevmem, hiç kimse tarafından.. Bu da beni bakanlık için büyük bir sorun yapıyor ve meanwhile city'nin tek ve yegane inançsızı.

    Franklyn

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.