Sevgililer Günü Sözleri 
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara.


Yorum Yaz

"Sevgililer Günü - Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Sevgililer Günü - Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Nice mutlu yıllara." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Sevgililer Günü Sözleri

 • 14 şubata sayılı günler kaldı. Sonra "sevgilisiz kaldım,vay ben bilmiyordum"demeyin. Baştan uyarayım;kim kime yavşayacaksa elini çabuk tutsun :)).

  Sevgililer Günü

 • Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

  Sevgililer Günü

 • Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

  Sevgililer Günü

 • Tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sevgililer Günü

 • Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

  Sevgililer Günü

 • Nasıl ki uzaktaki yıldızlar parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel asklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

  Sevgililer Günü

 • Mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

  Sevgililer Günü

 • Sana, sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun herşeyim.

  Sevgililer Günü

 • Herşeyim! gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sevgililer Günü

 • Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  Sevgililer Günü

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.