Osman Pamukoğlu Sözleri 
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.


Yorum Yaz

"Osman Pamukoğlu - Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Osman Pamukoğlu - Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Osman Pamukoğlu Sözleri

 • Türkiye'de eksiklik siyasi, ekonomik ve askeri olarak bağımsız olmamasıdır. Biz camide namaz kılıp kilisede mum yakıyoruz. Bizim durumumuz o. Ben iki yıl önce hakkari elden çıktı diyordum. Şimdi bakın hakkari'yi konuşuyoruz.

  Osman Pamukoğlu

 • Duvarları konuşturacağım, duvarları.

  Osman Pamukoğlu

 • Siz savaşla ilgilenmeyebilirsiniz, savaş sizinle ilgilenir. Savaş kazananıda yorar. Ölüm her şeyi eşit yapan doğal sonuçtur. Ölümden korkmayan ölmez; ölüm kendine koşanları hiçbir zaman vurmaz. Ölüm korkusu, ölüm açısından daha şiddetlidir. Ölüm teşkilatı.

  Osman Pamukoğlu

 • Zihin fukara olunca fikir ukala olur.

  Osman Pamukoğlu

 • Yaşasın vatan, yaşasın türk milleti!

  Osman Pamukoğlu

 • İyi bir siyasetçinin karısı dul, parası puldur.

  Osman Pamukoğlu

 • Dünya üzerinde rüşvet vermeden devlet kurmuş tek millet biziz.

  Osman Pamukoğlu

 • Sakın oylar bölünmesin lâfı, siyasî rakiplerinden korkan ve onları durdurmaya çalışanların sarıldığı bir sözdür ve yosun bağlamıştır. Aldanmayın.

  Osman Pamukoğlu

 • Hayat eylemdir. Eylem getirmeyen fikir sahtedir.

  Osman Pamukoğlu

 • Özgür olmayan erdemli olamaz.

  Osman Pamukoğlu

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.