12 Öfkeli Adam Sözleri 
Bir hiç olmak üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister,dinlenmek ister,hayatta bir kez de olsa önemli olmak isterler. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bir hiç olmak üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister,dinlenmek ister,hayatta bir kez de olsa önemli olmak isterler.


Yorum Yaz

"12 Öfkeli Adam - Bir hiç olmak üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister,dinlenmek ister,hayatta bir kez de olsa önemli olmak isterler." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "12 Öfkeli Adam - Bir hiç olmak üzücüdür beyler. İnsanlar hep aranmak ister,dinlenmek ister,hayatta bir kez de olsa önemli olmak isterler." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer 12 Öfkeli Adam Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.