Bob Dylan Sözleri 
Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir.


Yorum Yaz

"Bob Dylan - Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Bob Dylan - Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Bob Dylan Sözleri

 • Adını bile duymak istemediklerini her gün görürsün; Yüzünü görmekten hiç sıkılmayacağınla ise aranda mesafeler vardır.

  Bob Dylan

 • Bir kadın sizi milyoner yapabilir ! tabi trilyonerseniz.

  Bob Dylan

 • Herkesin anlayış derecesi farklıdır. Anlattığın herşeyi anlamalarını bekleme, çünkü bu karşıdakinin kapasitesine bağlıdır.

  Bob Dylan

 • Aldığı ürünün aynısını başka bir yerde daha ucuz fiyata gören bir bayanın yaşadığı dramı; hiçbir hollywood filminde göremezsiniz.

  Bob Dylan

 • Bir kadının hayatta aldığı en büyük risk; yeni oje sürülmüş parmaklarıyla üstünü giymek zorunda kalmasıdır.

  Bob Dylan

 • Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir şey vardır: yankı !!

  Bob Dylan

 • Aslındα aptαl sαrışın diye birşey yoktur. Sαdece erkeklerin dikkαtini çekmek için, sαçlαrını sαrıyα boyαyαn αptαllαr vαrdır.

  Bob Dylan

 • Sen sevdiğin için sakın utanma, bil ki utanması gereken; sevildiğini bildiği halde sevmesini bilmeyendir aslında.

  Bob Dylan

 • Cicim ayları dediğin, ilişkinin fragmanıdır. Ve en güzel sahneler fragmanda gösterilir, filmin gerisi ise vasattır.

  Bob Dylan

 • Birisi konuşmasına başlarken ''durum sandığın gibi değil'' ifadesi kullanıyorsa; durum tam da sandığınız gibidir.

  Bob Dylan

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.