Lukretius Sözleri 
Ben varken ölüm yok, ölüm varken ben yokum, o halde korkacak ne var? Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Ben varken ölüm yok, ölüm varken ben yokum, o halde korkacak ne var?


Yorum Yaz

"Lukretius - Ben varken ölüm yok, ölüm varken ben yokum, o halde korkacak ne var?" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Lukretius - Ben varken ölüm yok, ölüm varken ben yokum, o halde korkacak ne var?" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Lukretius Sözleri

 • Madem ki ölümün önüne geçilemez, ne zaman gelirse gelsin.

  Lukretius

 • Hayat bir işinize yaramadıysa, boşu boşuna geçtiyse, onu yitirmekten ne korkuyorsunuz? daha yaşayıp da ne yapacaksınız?

  Lukretius

 • Çocukların kör karanlıktan korktuğu gibi biz de aydınlıktan korkarız, çocukların karanlıktan dehşetle beklediklerinden daha korkunç olmayan şeylerden.

  Lukretius

 • Değişmek, dağılmak; yok olmaktır. Parçalar oynar yerinden, bozulur düzenler.

  Lukretius

 • Bazı şeyler değiştiğinde ve uygun sınırlarını aştığında, bu aynı zamanda o değişimin ölümü olur.

  Lukretius

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.