Ayrılık Sözleri 
Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.


Yorum Yaz

"Ayrılık Sözleri - Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Ayrılık Sözleri - Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Ayrılık Sözleri Sözleri

 • Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

  Ayrılık Sözleri

 • Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ızdırabı.

  Ayrılık Sözleri

 • Ayrılık vaktiyse duvarda çalan saatte bir kılik vururuz yüreğimize. Ölümse soluyan ensemizde derin bir nefes çekeriz içimize. Çeker gideriz be gülüm kime ne.

  Ayrılık Sözleri

 • Unutma! nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte bebim eserim olmayacak.

  Ayrılık Sözleri

 • Her şeyin öncesi ve sonrası yalan. Senden önce vardım belki ama senden sonra yokum inan.

  Ayrılık Sözleri

 • Bir kişiye gerektiğinden fazla değer veriyorsan; ya onu kaybedersin ya kendini kahredersin.

  Ayrılık Sözleri

 • Ayrılığı seçtin mi her şeyi götüreceksin yanında. Geriye hiçbir şey kalmayacak.

  Ayrılık Sözleri

 • Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın.

  Ayrılık Sözleri

 • Bitirdin bendeki bütün gururu yüz kızartıp senden seni dilendim. Hayattaki en acı olay; merhaba diyen ellerin, elveda diyerek ayrılmasıdır.

  Ayrılık Sözleri

 • Gözümde hasretin dinmez yağmuru kadere el açıp seni dilendim.

  Ayrılık Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.