Balık Burcu Sözleri 
Bazen kalabalıklar içinde yapayalnız hisseder kendini balık ve o yalnızlığı en sevdiği insanlarla bozar. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bazen kalabalıklar içinde yapayalnız hisseder kendini balık ve o yalnızlığı en sevdiği insanlarla bozar.


Yorum Yaz

"Balık Burcu Sözleri - Bazen kalabalıklar içinde yapayalnız hisseder kendini balık ve o yalnızlığı en sevdiği insanlarla bozar." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Balık Burcu Sözleri - Bazen kalabalıklar içinde yapayalnız hisseder kendini balık ve o yalnızlığı en sevdiği insanlarla bozar." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Balık Burcu Sözleri Sözleri

 • Ve bir balık sevdiği insanın yatmadan önce aklına gelen son şey olmak ister.

  Balık Burcu Sözleri

 • Balığınki gibi bir kalp her derdi çekebilir sevince ama ihanetin derdini asla!

  Balık Burcu Sözleri

 • Ne şunun dediğini, ne bunun dediğini, nede onun dediğini yapar Balık! Hep Doğru olduğuna inandığı şeyi yapar. Kim ne derse desin.

  Balık Burcu Sözleri

 • Bir Balık özlediği zaman yüreğinin sesi başının belası olur. “Beni ona götür” der durur.. ve onu sevdiğine götürene kadarda susmaz.

  Balık Burcu Sözleri

 • Sinirlendiği zaman telefonu açmaz sürekli meşgule düşürür ama telefonu komple kapatırsa bil ki kırılmıştır.

  Balık Burcu Sözleri

 • Bazen kendisiyle kalmak ister Balık ve yanında kimseyi istemez… ama “Neyin var?” diyen biri mutlaka çıkar ve yalnızlığını bozar en güzel yerinden.

  Balık Burcu Sözleri

 • Bir Balığın ummadığı anda çıkmıştır karşısına en çok etkilendiği insanlar.. ve tamda “artık inanmıyorum” dediği zaman inanmıştır yeniden aşka..

  Balık Burcu Sözleri

 • Mutsuzken mutluymuş gibi yapamaz bir Balık. Mutsuzluğu yüzünden okunur.

  Balık Burcu Sözleri

 • Balığın anlatmak istediği konuştuklarından çok sustuklarında saklıdır. Onu anlamak için sesini değil yüreğini duymayı öğrenmek lazım.

  Balık Burcu Sözleri

 • Canı yanar Balığın hep o şarkıyı dinlerken. Ona uzak olmak en çok o şarkıda koyar ve en çok o şarkıyı dinlerken diler Tanrıdan sevdiğini.

  Balık Burcu Sözleri

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.