Özdemir Asaf Sözleri 
Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek… ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek… ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile.


Yorum Yaz

"Özdemir Asaf - Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek… ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Özdemir Asaf - Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmek… bazen yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek… bazen ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek… ve bazen hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Özdemir Asaf Sözleri

 • Gitmek mi delisin, beklememdir burada deniz. Gitmek gibi geleceğim denizin delisine delinin denizi gibi o ne kadar giderse...

  Özdemir Asaf

 • Ona aşığım, çünkü o bana değil.

  Özdemir Asaf

 • Her korkan kaçmaz. Ama her kaçan, korkaktır.

  Özdemir Asaf

 • Dün sabaha karşı kendimle konuştum. Ben hep kendime çıkan bir yokuştum. Yokuşun başında bir düşman vardı. Onu vurmaya gittim ve kendimle vuruştum.

  Özdemir Asaf

 • Ölebilirim bu genç yaşımda, en güzel şiirlerimi söylemeden götürebilirim. Şimdi kavak yelleri esiyorken başımda, sevgilim, seni bir akşamüstü düşündürebilirim.

  Özdemir Asaf

 • Solan renkleri boyamakta o boyasız boyacı.

  Özdemir Asaf

 • Bugüne en uzak gün, dün.

  Özdemir Asaf

 • Her seven sevilenin boy aynasıdır. Sevmek sevilenin o aynaya bakmasıdır.

  Özdemir Asaf

 • Açlık insanı öldüren, partileri yaşatan bir olaydır.

  Özdemir Asaf

 • Yolun geleceğini çizdim, geçmiş gibi.

  Özdemir Asaf

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.