Sunay Akın Sözleri 
Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan.


Yorum Yaz

"Sunay Akın - Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Sunay Akın - Bazen başını alıp gidebilecek kadar cesur; ve bazen kalıp herşeye gözyumacak kadar yürekli olabilmeli insan." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Sunay Akın Sözleri

 • Her gece yatmadan okuduğum bir kitap olmanı isterdim. Kırardım, ışıkları söndürmeden, yarım kalan sayfanın ucunu ki sen buna: 'tenim kırışıyor, yaşlanıyorum. ' derdin.

  Sunay Akın

 • Tenine dokunabilmek mi? haşa! gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime, tutmayana 'aşk' olsun.

  Sunay Akın

 • İki pencere açık kalınca cereyan, iki yürek açık olunca aşk olur; ama sonuç değişmez: ikisinin de sonunda 'üşütürsün'.

  Sunay Akın

 • Doktora gittim geçende, kalbimde sen varmışsın.. Ve bu arada röntgende çok tatlı çıkmışsın.

  Sunay Akın

 • Sigaraya ilk başladığında saklarsın ya hani. Taki ailen görene kadar. Bende aşka öyle sakladım kendimi, taki seni görene kadar.

  Sunay Akın

 • Nasıl sevmezsin eşitliği yürürken düşen çoraplarını aynı hizaya getirmek için annen değil miydi önünde diz çöken?

  Sunay Akın

 • Dünya böylesine güzel olur muydu yine, diplomasını çerçeveleyip para kazanma derdine düşseydi dr. Che, yüreğini dağlara asmak yerine.

  Sunay Akın

 • Elinden geleni yaptıktan sonra, sıra ayağından geleni yapmakta; 'gitmek gibi mesela. '.

  Sunay Akın

 • Yanındayken bile özlüyorsam seni, nasıl anlatılır ki sensizlik?

  Sunay Akın

 • Bir bavul dolusu cümle var defterimde... Yara bandı tutmayacak kadar derin tümcelerim sen yollarına 29 harfle acı döşeyen birine 'yara' değil de 'yar' diyebilir misin?

  Sunay Akın

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.