Ezel Sözleri 
Bazen aşk öyle güçlüdür ki uçurumdan atlar yola devam edersin
duyuyor musun yeğen suyun sesini duyuyor musun
yapamam diyordun gücün yetmez sanıyordun
anlarlar, yaptırmazlar bir daha yenerler diye korkuyordun
imkansız diyordun ama suyun sesini duyor musun yeğen
deniz sonunda yarıldı bize sadece içinden yürümek kaldı
yanlışın var yeğen sen değilsin onu seven ezel değil ömer seviyor onu hala
ömer öfkeli ömer çaresiz
çünkü yanlışın var yeğen ömer’i onlar öldürmedi ömer’i ancak sen öldürebilirsin
ömer’i öldürme vakti ezel çünkü ezel’in yapmak istediği şeyi ömer yapamaz yeğen
çünkü ömer merhametli ömer’i öldür ki intikamını alabilesin. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Bazen aşk öyle güçlüdür ki uçurumdan atlar yola devam edersin duyuyor musun yeğen suyun sesini duyuyor musun yapamam diyordun gücün yetmez sanıyordun anlarlar, yaptırmazlar bir daha yenerler diye korkuyordun imkansız diyordun ama suyun sesini duyor musun yeğen deniz sonunda yarıldı bize sadece içinden yürümek kaldı yanlışın var yeğen sen değilsin onu seven ezel değil ömer seviyor onu hala ömer öfkeli ömer çaresiz çünkü yanlışın var yeğen ömer’i onlar öldürmedi ömer’i ancak sen öldürebilirsin ömer’i öldürme vakti ezel çünkü ezel’in yapmak istediği şeyi ömer yapamaz yeğen çünkü ömer merhametli ömer’i öldür ki intikamını alabilesin.


Yorum Yaz

"Ezel - Bazen aşk öyle güçlüdür ki uçurumdan atlar yola devam edersin duyuyor musun yeğen suyun sesini duyuyor musun yapamam diyordun gücün yetmez sanıyordun anlarlar, yaptırmazlar bir daha yenerler diye korkuyordun imkansız diyordun ama suyun sesini duyor musun yeğen deniz sonunda yarıldı bize sadece içinden yürümek kaldı yanlışın var yeğen sen değilsin onu seven ezel değil ömer seviyor onu hala ömer öfkeli ömer çaresiz çünkü yanlışın var yeğen ömer’i onlar öldürmedi ömer’i ancak sen öldürebilirsin ömer’i öldürme vakti ezel çünkü ezel’in yapmak istediği şeyi ömer yapamaz yeğen çünkü ömer merhametli ömer’i öldür ki intikamını alabilesin." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Ezel - Bazen aşk öyle güçlüdür ki uçurumdan atlar yola devam edersin duyuyor musun yeğen suyun sesini duyuyor musun yapamam diyordun gücün yetmez sanıyordun anlarlar, yaptırmazlar bir daha yenerler diye korkuyordun imkansız diyordun ama suyun sesini duyor musun yeğen deniz sonunda yarıldı bize sadece içinden yürümek kaldı yanlışın var yeğen sen değilsin onu seven ezel değil ömer seviyor onu hala ömer öfkeli ömer çaresiz çünkü yanlışın var yeğen ömer’i onlar öldürmedi ömer’i ancak sen öldürebilirsin ömer’i öldürme vakti ezel çünkü ezel’in yapmak istediği şeyi ömer yapamaz yeğen çünkü ömer merhametli ömer’i öldür ki intikamını alabilesin." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Ezel Sözleri

 • Her ihanet sevgiyle başlar.

  Ezel

 • İhanet onları ayırdı, intikam birleştirecek.

  Ezel

 • Zorunu benden duy yeğenim, herkese yalan söylemen yetmez artık. Bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın.

  Ezel

 • Yalnız kalan bir insan, hiç yalnızlığından bir başkasına bahsedebilir mi?

  Ezel

 • Unutma! Bin kere dönsen o güne, bin kere ihanet edecekler sana. Herkes doğasının gereğini yapar. Bin kere ihanet etseler sana çaresi yok bin kere gidersin yanlarına.

  Ezel

 • Tebrik ederim yerimi buldunuz niye girmiyorsunuz içeri? Giremezsiniz, çünkü siz aşağıdasınız, çünkü siz dışarıdasınız. Aramızda öyle bir duvar var ki isteseniz de giremezsiniz.

  Ezel

 • Tanık dediğin suç ortağındır aslında.

  Ezel

 • Sevdiklerimize çok yakından bakarız. Bu yüzden kusurlarını görmeyiz.

  Ezel

 • Seninle benim aramdaki fark kardeş, sen kendin için yalvarırsın ben sevdiklerim için. Seninle benim aramdaki fark kardeş, sen adamlarına öldürmeyi öğretirsin. Ben ölmeyi. Öldürmek için gelen öldürmeden dönebilir ama ölmek için gelen…?

  Ezel

 • Sen silahını düşmanlarına çevirip hep dostlarını vuracak bir adamsın. Sen seni aile bilenleri ailesiz bırakacak bir adamsın.

  Ezel

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.