Can Dündar Sözleri 
Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. Kendine iyi bak. Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. Kendine iyi bak.


Yorum Yaz

"Can Dündar - Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. Kendine iyi bak." hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Can Dündar - Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk. Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. Kendine iyi bak." Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Can Dündar Sözleri

 • Hafızası olmalı insanın; hic degilse, aynı hataları, aynı bahanelerle tekrarlamaması için!

  Can Dündar

 • Anlık yaşıyoruz bir yerde, hemencecik gönülden seviyoruz ! "anlık da olsa sevmek güzel de, yoksa kendimizi mi kandırıyoruz.

  Can Dündar

 • İçine rastgele atılmış eşyalardan oluşan çantadaki telefonu, tek eliyle ve bakmadan bulabilen o muhteşem kişiye "kadın" denir!

  Can Dündar

 • Çok sıkkın.. Bıkkın.. Gergin.. Üzgün.. Yorgun.. Olsak da hala yaşıyoruz, çok şükür.

  Can Dündar

 • Bir babanın, kızının sevgili olaylαrına kızmasının tek sebebi; erkeklerin kimyasını biliyor olmasıdır aslında.

  Can Dündar

 • Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın.

  Can Dündar

 • Bu günlerde aklıma gelen başıma geliyor nedense, birde gönlümden geçen yanımda olsa keşke.

  Can Dündar

 • Sevgiyi koydum kum saatinin dolu dizgin akıp giden kumlarının her bir zerresine. Çünkü bir tek sevgi var elimizde; bunca yıldan damıtılıp gelen. Yine bir tek o kalacak, yaşanacak yıllarından geriye. Bir tek sevgi olacak bunca telaştan artakalan. Ötesi yalan.

  Can Dündar

 • Hiç dokunmadığın birine aşık olabiliyorsan, işte sen aşkı hakediyorsun.

  Can Dündar

 • Eğer unutmak yedi harfi yanyana getirmek kadar kolay olsaydı, biz de beş harfi yanyana getirir mutlu ourduk.

  Can Dündar

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.