Özdemir Asaf Sözleri 
Ağlamak unutmak kadar kolaydır inan... Sevin ağlayabiliyorsan. Sevin ağlıyorsan... Gül ağlayabiliyorum diye,gül ağlıyorum ağlıyorum diye sana birşey yapamam ağlayamıyorsan! Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Ağlamak unutmak kadar kolaydır inan... Sevin ağlayabiliyorsan. Sevin ağlıyorsan... Gül ağlayabiliyorum diye,gül ağlıyorum ağlıyorum diye sana birşey yapamam ağlayamıyorsan!


Yorum Yaz

"Özdemir Asaf - Ağlamak unutmak kadar kolaydır inan... Sevin ağlayabiliyorsan. Sevin ağlıyorsan... Gül ağlayabiliyorum diye,gül ağlıyorum ağlıyorum diye sana birşey yapamam ağlayamıyorsan!" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Özdemir Asaf - Ağlamak unutmak kadar kolaydır inan... Sevin ağlayabiliyorsan. Sevin ağlıyorsan... Gül ağlayabiliyorum diye,gül ağlıyorum ağlıyorum diye sana birşey yapamam ağlayamıyorsan!" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu isme toplamda 3 yorum yapılmıştır.

geruhaOscicyses
01.07.2019

Hello. And Bye.

hiveOscicyses
24.06.2019

Hello. And Bye.

kuzyashOscicyses
11.06.2019

Hello. And Bye.

Diğer Özdemir Asaf Sözleri

 • Gitmek mi delisin, beklememdir burada deniz. Gitmek gibi geleceğim denizin delisine delinin denizi gibi o ne kadar giderse...

  Özdemir Asaf

 • Ona aşığım, çünkü o bana değil.

  Özdemir Asaf

 • Her korkan kaçmaz. Ama her kaçan, korkaktır.

  Özdemir Asaf

 • Dün sabaha karşı kendimle konuştum. Ben hep kendime çıkan bir yokuştum. Yokuşun başında bir düşman vardı. Onu vurmaya gittim ve kendimle vuruştum.

  Özdemir Asaf

 • Ölebilirim bu genç yaşımda, en güzel şiirlerimi söylemeden götürebilirim. Şimdi kavak yelleri esiyorken başımda, sevgilim, seni bir akşamüstü düşündürebilirim.

  Özdemir Asaf

 • Solan renkleri boyamakta o boyasız boyacı.

  Özdemir Asaf

 • Bugüne en uzak gün, dün.

  Özdemir Asaf

 • Her seven sevilenin boy aynasıdır. Sevmek sevilenin o aynaya bakmasıdır.

  Özdemir Asaf

 • Açlık insanı öldüren, partileri yaşatan bir olaydır.

  Özdemir Asaf

 • Yolun geleceğini çizdim, geçmiş gibi.

  Özdemir Asaf

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.