Mehmet Akif Ersoy Sözleri 
Adamın biri akif'e yaklaşarak sorar: affedersiniz,sizin için baytar diyorlar. Akif hiç istifini bozmadan cevap verir: evet,yoksa bir yeriniz mi ağrıyordu? Resme tıklayarak bu kategoride farklı bir söze geçebilirsiniz

Adamın biri akif'e yaklaşarak sorar: affedersiniz,sizin için baytar diyorlar. Akif hiç istifini bozmadan cevap verir: evet,yoksa bir yeriniz mi ağrıyordu?


Yorum Yaz

"Mehmet Akif Ersoy - Adamın biri akif'e yaklaşarak sorar: affedersiniz,sizin için baytar diyorlar. Akif hiç istifini bozmadan cevap verir: evet,yoksa bir yeriniz mi ağrıyordu?" hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Mehmet Akif Ersoy - Adamın biri akif'e yaklaşarak sorar: affedersiniz,sizin için baytar diyorlar. Akif hiç istifini bozmadan cevap verir: evet,yoksa bir yeriniz mi ağrıyordu?" Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyetin tüm sözler için geçerli olduğunu unutmayınız.

captcha

Yapılan Yorumlar

Bu söze henüz yorum yapılmamış.

Diğer Mehmet Akif Ersoy Sözleri

 • Bir dost meclisinde mehmed akif gayet hararetli bir şeyler anlatmaktadır. Sonradan görme zenginin biri bu meclise gelir selam verir ancak herkes akif'i dinlediğinden kimse duymaz selamı ve almazlar dolayısıyla. Adam akif'e sataşmak için. Ooo üstad ne sall.

  Mehmet Akif Ersoy

 • İnmemiştir kur'an, bunu hakkıyla bilin,ne mezarlıkta okunmak ne de fal bakmak için.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Eski dünya, yeni dünya, bütün akvam-ı beşer kaynıyor kum gibi, tufan gibi, mahşer mahşer yedi iklimi cihanın duruyor karşısında, ostralya ile beraber bakıyorsun: kanada! çehreler başka, lisanlar, deriler rengarenk; sade bir hadise var ortada: vahşetler de.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Bir zamanlar biz de millet, hem nasıl milletmişiz. Gelmişiz dünyaya milliyet nedir öğretmişiz.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Bekayı hak tanıyan, sa’yi bir vazife bilir, çalış, çalış ki beka sa’y olursa hak edilir.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Âtiyi karanlık görerek azmi bırakmak, alçak bir ölüm varsa, emînim, budur ancak.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Artık ikiyüzlüleri sevmeye başladım. Çünkü yaşadıkça yirmiyüzlü insanlar görmeye başladım.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırtmasın.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Şehamet dini, gayret dini, ancak müslümanlıktır. Hakiki müslümanlık en büyük kahramanlıktır.

  Mehmet Akif Ersoy

 • Ya rab, bu uğursuz gecenin yok mu sabahı? mahşerde mi biçarelerin, yoksa felahı?

  Mehmet Akif Ersoy

Söz Arama

Sevilen Sözler

Bu site tüm dünyada etki yaratmış sözleri aramanızı sağlayan bir arama motorudur. Sitemizde 75.000'den fazla sayıda söz bulunmaktadır. Beğendiğiniz sözleri saklayabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.